10m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Cijena: 190,00HRK

  • Model: LCLC-10m-SM-DUPLEX



Količina:

LC to LC singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cable

duljina 10m


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 27.08.2019.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
94,00HRK  90,00HRK
Uštedi: 4% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
125,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 10% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
468,00HRK  448,00HRK
Uštedi: 4% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting