3m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Cijena: 80,00HRK

Cijena iznad 3.000HRK: 70,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 60,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: LCLC-3m-SM-DUPLEX



Količina:

LC to LC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cable

duljina 3m


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 27.10.2014.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
114,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 1% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
424,00HRK  424,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
707,00HRK  707,00HRK
Uštedi: 0% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting