Adapter LC/UPC SM Duplex

Cijena: 12,00HRK

Cijena iznad 3.000HRK: 12,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 12,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: ADAPTER/LC-SM-DUPLEX



Količina:

Adapter LC/UPC na LC/UPC, SingleMode, Duplex

Namjenjen za ugradnju u patch-panele.


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 22.08.2019.

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting