Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)

Cijena: 6.099,00HRK  4.970,00HRK
Uštedi: 19% -

Cijena iznad 3.000HRK: 5.647,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 5.421,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: CCR1036-12G-4S
  • Težina: 0.43kg
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

CCR1036-12G-4S ima 36 jezgreni mrežni procesor vrlo visokih performansi (8 milijuna paketa standard forwarding, 24 milijuna paketa fastpath forwarding, do 16Gbit/s ukupne propusnosti).

Router dolazi u 1U rack mount formi, ima 12 1 Gbit ethernet portova, 4 SFP porta, serijski i USB port, te LCD touch screen sa ekranom u boji.

Router je namjenjen scenarijima koji zahtjevaju vrlo visoke performanse i uključuju velike količine prometa.
 

CPU: Tilera Tile-Gx36 (1.2GHz x 36cores)
Memorija: 4GB
   
Ethernet: 12 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet
SFP: Da, 4 porta
miniPCI Ne
Serijski potrovi: Jedan DB9 RS232C asinkroni serijski port
Biper: Da
Napajanje: 110-220V
POE: 12 - 24V DC
Temp. monitor: Da
Voltage monitor: Da
Temp. range: Max ambient temperature 50oC @1.2Ghz;
70oC @1Ghz CPU core frequency
Kutija: 1U 19" rack
OS: RouterOS Level 6
Dokumentacija:   Brošura

 

 

/td

Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 12.11.2012.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
106,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 19% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
141,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 18% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
527,00HRK  429,00HRK
Uštedi: 19% -
S-RJ01
S-RJ01
176,00HRK  143,00HRK
Uštedi: 19% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting