Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)

Cijena: 5.406,00HRK  5.406,00HRK
Uštedi: 0% -

Cijena iznad 3.000HRK: 5.406,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 5.406,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: CCR1036-8G-2S+
  • Težina: 0.43kg
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

Ovaj uređaj opremljen je sa 2 SFP+ porta za 10G uređaje.

Pogoni ga 36 jezgreni Tilera procesor, 4GB RAM (proširivo do 16GB), te osim SFP slotova, ima i 8 gigabitnih ethernet portova, serijski port te USB port.

Uređaj dolazi u 1U rackmount kućištu.

 

CPU: Tilera 36core 1.2GHz
Memorija: 4 GB
   
Ethernet: 8 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet
SFP+: 2
Wifi Ne
Antena Ne
USB: 1x microUSB
microSD: Da
Napajanje: 110/220V AC
PCB Temp monitor:
Da
Voltage monitor: Da
Temp. monitor: Da
Temp. range: -35oC - +65oC
Kućište: 1U rack mount
RouterOS licenca Level 6  
Dokumentacija:   Brošura

 

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 19.03.2014.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
85,00HRK  85,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
114,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 1% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
424,00HRK  424,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
283,00HRK  283,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
707,00HRK  707,00HRK
Uštedi: 0% -
S-RJ01
S-RJ01
142,00HRK  142,00HRK
Uštedi: 0% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting