Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)

Cijena: 1.364,00HRK  1.092,00HRK
Uštedi: 20% -

Cijena iznad 3.000HRK: 1.263,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 1.212,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: CRS125-24G-1S-2HnD-IN
  • Težina: 0.43kg
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

Ovo je potpuno funkcionalni Layer 3 switch kojeg pogoni RouterOS. Sve opcije konfiguracije switcha su dostupne u posebnom Switch meniju, ali ako želite, određene portove možete maknuti iz switch konfiguracije, te ih koristiti u svrhe routinga.

Štoviše, uređaj ima ugrađen 2.4GHz wireless access point, što znači da možete imati AP, ruter sa proizvoljnim brojem portova i smart switch - sve u jednom uređaju - idealno za medium/small businesses i urede. Ima 24Gbit ethernet porta, jedan SFP slot i microUSB i ugrađen wifi AP.

Ovo je savršeni SOHO gateway router, switch, 11n AP sve u jednom:
- Ethernet, optika ili 4G gateway prema Internetu
- RouterOS gateway/firewall/VPN router sa pasivnim hlađenjem
- do 25 gigabitnih switch portova (1x SFP i 24xRJ45)
- high power 2.4GHz 11n wireless AP

Komplet uključuje: Cloud Router Switch, kućište, napajanje

 

CPU: Qualcomm Atheros AR9344
1x 600MHz (MIPSBE)
Memorija: 128 MB
   
Ethernet: 24 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet
miniPCI Ne
Wifi 802.11 b/g/n
Antena 2x 4dB
USB: 1x microUSB
Biper: Da
Napajanje: 8-28V DC
PCB Temp monitor:
Da
Voltage monitor: Da
Temp. monitor: Da
Temp. range: -35oC - +65oC
Kućište: desktop 285x145x45mm
RouterOS licenca Level 5  
Dokumentacija:   Brošura

 

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 08.11.2013.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
107,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
143,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 20% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
535,00HRK  429,00HRK
Uštedi: 20% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting