CRS328-24P-4S+RM

Cijena: 2.176,00HRK  2.080,00HRK
Uštedi: 4% -

Cijena iznad 3.000HRK: 2.157,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 2.137,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: CRS328-24P-4S+RM
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

CRS328-24P-4S+RM je switch sa 28 neovisnih portova.

Ima 24 Gigabit ethernet porta koji imaju mogućnost PoE outa i to: Passive PoE, low voltage PoE, 802.3af/at (Type 1 "PoE" / Type 2 "PoE+"). Switch može samostalno prepoznati koji tip PoE outa podržava spojeni uređaj.

Četri SFP+ porta omogućavaju spajanje brzinama do 10Gbps bilo putem optičkih vlakana ili ethernet modula (nisu uključeni).

CRS328-24P-4S+RM dolazi u 1U rackmount kućištu te ima 100-240V AC 500W napajanje. Sam uređaj troši max. 44W tako da ostavlja 450W (3x 150W za svakih 8 ethernet portova) za napajanje ostalih uređaja. Svaki port može dati do 30W bez obzira na tip PoE outputa.

Uređaj podržava "Dual boot" opciju te omogućava da na njemu vrtite RouterOS ili SwOS. Tip OS-a možete odabrati iz samog RouterOS-a, SwOS-a ili preko RouterBOOT loadera.

Product code CRS328-24P-4S+RM
Architecture ARM 32bit
CPU 98DX3236A1-BTD4C000
CPU core count 1
CPU nominal frequency 800 MHz
Dimensions 443 x 305 x 44 mm
License level 5
Operating System RouterOS / SwitchOS
Size of RAM 512 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -20 + 60 degrees C
Max Power consumption 44W
PoE out 802.3af/at
Number of AC inputs 1
AC input range 100-240 V
10/100/1000 Ethernet ports 24
SFP+ ports 4
Serial port RJ45
CPU temperature monitor Yes
PCB temperature monitor Yes
Dokumentacija Brošura Quick guide


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 16.03.2018.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
125,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 10% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
468,00HRK  448,00HRK
Uštedi: 4% -
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
86,00HRK  82,00HRK
Uštedi: 5% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
117,00HRK  112,00HRK
Uštedi: 4% -
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
601,00HRK  574,00HRK
Uštedi: 4% -
S-55DLC80D
S-55DLC80D
190,00HRK
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting