MikroTik



wAP LTE
834,00HRK  680,00HRK
Uštedi: 18% -




wAP LTE

650MHz CPU, 64MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 b/g/n dual chain, 2G/3G/LTE modem, outdoor
SXTsq Lite5
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -




SXTsq Lite5

Dual chain 5GHz 802.11a/n, 16dBi antena, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licenca, 10/100 Ethernet, weatherproof, slim
OmniTIK 5 ac
790,00HRK  644,00HRK
Uštedi: 18% -




OmniTIK 5 ac

7.5dBi Integrated AP, 5Ghz Dual chain with 802.11ac support, 5x Gigabit Ethernet ports
cAP Lite
194,00HRK  158,00HRK
Uštedi: 19% -




cAP Lite

802.11 b/g/n dual chain, 650MHz, 64MB RAM, 802.3af/at, dva kućišta
CRS326-24G-2S+RM
1.220,00HRK  994,00HRK
Uštedi: 19% -




CRS326-24G-2S+RM

24x 1Gbps ethernet port, Dual boot Switch OS i RouterOS, 2x SFP+ ports, 600MHz CPU, 1U rackmount case
CSS326-24G-2S+RM
869,00HRK  708,00HRK
Uštedi: 19% -




CSS326-24G-2S+RM

24x 1Gbps ethernet port, Switch OS, 2x SFP+ ports, 1U rackmount case
CRS106-1C-5S
360,00HRK  294,00HRK
Uštedi: 18% -




CRS106-1C-5S

Smart Switch, 5x SFP slot, 1x combo port (SFP/1Gbps ethernet), 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
CRS317-1G-16S+RM
2.562,00HRK  2.087,00HRK
Uštedi: 19% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

CRS317-1G-16S+RM

DISC Lite5
316,00HRK  258,00HRK
Uštedi: 18% -




DISC Lite5

Dual chain 21dBi 5GHz 802.11n CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
hAP ac
790,00HRK  644,00HRK
Uštedi: 18% -




hAP ac

Dual-Concurrent Tripple Chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, POE-out on port 5, SFP, 3G USB for 3G/4G support or storage
hAP ac lite tower
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -




hAP ac lite tower

Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, PoE-out on port 5, USB for 3G/4G support, universal tower case
Mikrotik mANTBox 19s
1.220,00HRK  994,00HRK
Uštedi: 19% -




Mikrotik mANTBox 19s

5GHz 120 degree 19dBi dual polarization sector Integrated antenna with 720Mhz CPU, 128MB RAM, SFP, PSU and POE
QRT 5 ac
1.308,00HRK  1.066,00HRK
Uštedi: 19% -




QRT 5 ac

Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain
RouterBOARD wAP AC (RouterOS L4)
545,00HRK  444,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD wAP AC (RouterOS L4)

750MHz CPU, 64MB RAM, dual chain 802.11 b/g/n, triple chain 802.11 a/n/ac, 10/100/1000Gbps ethernet, outdoor mount
hAP ac lite
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -




hAP ac lite

Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, POE-out on port 5, USB for 3G/4G support
quickMOUNT pro
46,00HRK  33,00HRK
Uštedi: 28% -




quickMOUNT pro

Advanced wall mount adapter for small point to point and sector antennas
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
1.343,00HRK  1.094,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)

600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router, 802.11 b/g/n
Cloud Router Switch 125-24G-1S-IN (RouterOS L5)
1.194,00HRK  973,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Router Switch 125-24G-1S-IN (RouterOS L5)

600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router
Cloud Router Switch 125-24G-1S-RM (RouterOS L5), 1U rackmount
1.220,00HRK  994,00HRK
Uštedi: 19% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

Cloud Router Switch 125-24G-1S-RM (RouterOS L5), 1U rackmount

600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router, rack mount kućište
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.492,00HRK  1.216,00HRK
Uštedi: 18% -




Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)

Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5
Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5)
2.071,00HRK  1.688,00HRK
Uštedi: 18% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5)

24x Gigabit Ethernet Smart Switch, 2x SFP+ slot, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, 1U rackmount case, RouterOS L5
DynaDish 5
1.010,00HRK  823,00HRK
Uštedi: 19% -




DynaDish 5

Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9892, 128MB RAM, 720 MHz CPU, 25dBi antenna gain
LHG 5
387,00HRK  315,00HRK
Uštedi: 19% -




LHG 5

Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
LHG HP5
509,00HRK  415,00HRK
Uštedi: 18% -




LHG HP5

Dual chain high power 24.5dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
LHG XL HP5
580,00HRK  472,00HRK
Uštedi: 19% -




LHG XL HP5

Dual chain high power 27dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
mAP Lite
158,00HRK  129,00HRK
Uštedi: 18% -




mAP Lite

Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
Mikrotik mANT 15s
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -




Mikrotik mANT 15s

Mikrotik mANTBox 921GS-5HPacD-15S
934,00HRK  708,00HRK
Uštedi: 24% -




Mikrotik mANTBox 921GS-5HPacD-15S

5GHz 120 degree 15dBi dual polarization sector Integrated antenna with 720Mhz CPU, 128MB RAM, SFP, PSU and POE
NetMetal5 2x2 MIMO (RB922UAGS-5HPacD-NM)
913,00HRK  744,00HRK
Uštedi: 19% -




NetMetal5 2x2 MIMO (RB922UAGS-5HPacD-NM)

2x2 MIMO 5GHz 802.11 a/n/ac, 720MHz CPU, 128MB RAM, Gigabit LAN, miniPCIe slot, USB, metalno outdoor kućište
quickMOUNT pro LHG
53,00HRK  43,00HRK
Uštedi: 19% -




quickMOUNT pro LHG

RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
1.097,00HRK  894,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)

1U rackmount, 10xGigabit Ethernet, USB 3.0, LCD, PoE out on port 10, 2x1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5
RouterBOARD hEX (Level 4)
369,00HRK  301,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD hEX (Level 4)

5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
483,00HRK  394,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)

800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
SXT 5 ac (RouterOS L4)
694,00HRK  565,00HRK
Uštedi: 19% -




SXT 5 ac (RouterOS L4)

720MHz CPU, 128MB RAM, 802.11 ac/a/n, 12dBi dual antena, USB 2.0, 10/100/1000 LAN, RouterOS L4
SXT Lite5 ac
387,00HRK  315,00HRK
Uštedi: 19% -




SXT Lite5 ac

16dBi integrated CPE/Backbone, 5Ghz dual chain with 802.11ac support, 650MHz CPU
SXT LTE
878,00HRK  715,00HRK
Uštedi: 19% -




SXT LTE

SXT CPE with 3 (1800MHz) and 7 (2600MHz) LTE FDD band support, 9dBi 60 degree antenna, 400Mhz CPU, 64MB RAM, enclosure, PoE and PSU (RouterOS L3)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
7.942,00HRK  6.471,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)

36 core CPU, 16GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 2x SFP+ slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
18.735,00HRK  15.266,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)

1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
6.713,00HRK  5.470,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)

36 core CPU, 4GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 2x SFP+ slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
7.328,00HRK  5.971,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)

36 core CPU, 16GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 4SFP slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
6.099,00HRK  4.970,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)

36 core CPU, 4GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 4SFP slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
3.958,00HRK  3.225,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)

16 core CPU, 2GB RAM, 17.8 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
3.028,00HRK  2.467,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop...
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
4.572,00HRK  3.726,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)

1U rackmount, 12xSFP cage, 1xSFP+ cage, 16 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, RouterOS L6
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
2.624,00HRK  2.138,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 9 cores x 1.2GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L6
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
3.028,00HRK  2.467,00HRK
Uštedi: 19% -




Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, SmartCard...
RouterBOARD 951G-2HnD (RouterOS L4)
491,00HRK  401,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 951G-2HnD (RouterOS L4)

600MHz CPU, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 1 Gbps , RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
RouterBOARD mAP (RouterOS L4)
277,00HRK  226,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD mAP (RouterOS L4)

802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 650MHz CPU, 64MB RAM, 2x LAN 10/100, PoE-OUT, napajanje preko 802.3af, 802.3at, USB, power jack 10-57V, RouterOS L4
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)

Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
273,00HRK  222,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD wAP (RouterOS L4)

Small weatherproof wireless access point for mountin on a ceiling, wall or pole
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
369,00HRK  300,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)

600MHz, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
Komplet RouterBOARD hAP (RB951Ui-2nD)
293,00HRK  235,00HRK
Uštedi: 20% -




Komplet RouterBOARD hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz AP, 5 Ethernet ports, POE-out on port 5, USB for 3G/4G support
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
141,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 18% -




Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)

Dual 802.11 b/g/n, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4x 10/100 ethernet
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)
141,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 18% -




Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)

Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure.
PowerBox
422,00HRK  344,00HRK
Uštedi: 18% -




PowerBox

650MHz CPU, 64MB RAM, 5xEthernet with PoE output for four ports, RouterOS L4, outdoor case, PSU, POE
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
597,00HRK  487,00HRK
Uštedi: 18% -




BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)

600 MHz CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, 2x RPSMA konektora, 1x USB 2.0, 1x miniPCIe slot, Level 4 licenca.
BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)
545,00HRK  444,00HRK
Uštedi: 19% -




BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)

600 MHz CPU, 64MB RAM, 802.11 a/n dual radio, 2x RPSMA konektora, 1x USB 2.0, 1x miniPCIe slot, Level 4 licenca.
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
2.361,00HRK  1.924,00HRK
Uštedi: 19% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)

Quad 1.4GHZ CPU (AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C), 1GB RAM, 13x 1Gbps ethernet port, RS232, HW AES encoder, 60GB M.2 SSD, 2x SATA3 ports, 2x M.2 ports
RouterBOARD 433UL (RouterOS L4)
492,00HRK  401,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 433UL (RouterOS L4)

400 MHZ CPU, 64MB RAM, 3x 10/100 ethernet, 3x miniPCI, 1x USB 2.0 level 4 licenca.
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
615,00HRK  501,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)

720Mhz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit Ethernet, 1xSFP cage, 1xminiPCI-e, 1xSIM, onboard 1000mW 802.11ac Two Chain 5Ghz wireless, RouterOS L4
RouterBOARD Fiber to Copper
237,00HRK  194,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD Fiber to Copper

Fiber to Copper konverter, vanjsko vodootporno kućište, 12-57V PoE sa podrškom za 802.3af/at
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
1.036,00HRK  844,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)

720MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 2xSFP cage, built-in 5GHz 3x3 MIMO wirelss, 2x miniPCI-e, 2x SIM, USB, 3xSMA connectors, RouterOS L5
RouterBOARD SEXTANTG-5HPnD (RouterOS L3)
685,00HRK  558,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD SEXTANTG-5HPnD (RouterOS L3)

600MHz CPU, 32MB RAM, 802.11a/n, 18dBi dual antena, RouterOS L3
RouterBOARD RBSXT-5HPnD (RouterOS L3)
545,00HRK  444,00HRK
Uštedi: 19% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD RBSXT-5HPnD (RouterOS L3)

2x16dBi dual polarity, veća izlazna snaga, 802.11a/n, 1x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L3, POE, Napajenje/kućište uključeno
SXT "Lite-5" 5Ghz CPE
360,00HRK  294,00HRK
Uštedi: 18% -




SXT "Lite-5" 5Ghz CPE

2x16dBi dual polarity, veća izlazna snaga, 802.11a/n, 1x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L3, POE, Napajenje/kućište uključeno
RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)
483,00HRK  394,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)

2x 10dBi dual polarity, 802.11 b/g/n, 1x 10/100 Ethernet, RouterOS L4, POE, napajanje i kučište uključeno.
RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA
729,00HRK  594,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA

802.11ac do 540Mbit, velika izlazna snaga, sektor antena sa širokim kutem pokrivanja
RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)
545,00HRK  444,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)

5x 100Mbps ethernet portova, 802.11 a/n, dvije omni antene suprotnih polarizacija. Napajanje, kućište i POE uključeni.
RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)
606,00HRK  494,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)

400MHz CPU, 32MB RAM, 5x 10/100 Ethernet, POE Out na eth 2-5, integriran 802.11a/n dual radio, level 4 licenca.
RouterBOARD 260GS
263,00HRK  215,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 260GS

Managed switch, SwOS, 5x 10/100/1000Mbps, 1x SFP slot
RouterBOARD 260GSP
343,00HRK  279,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 260GSP

5x Gigabit POE-OUT Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS
Point to Point 200Mbps 5GHz Link - LNKSXTL5-1
878,00HRK  715,00HRK
Uštedi: 19% -




Point to Point 200Mbps 5GHz Link - LNKSXTL5-1

Predkonfigurirano, 200 Mbps full duplex, male i srednje udaljenosti
Point to Point 500Mbps 5GHz Link - LNKSXTAC-1
1.545,00HRK  1.259,00HRK
Uštedi: 19% -




Point to Point 500Mbps 5GHz Link - LNKSXTAC-1

Predkonfigurirano, 500 Mbps realne brzine, male i srednje udaljenosti
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
790,00HRK  644,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)

WiFi 2.4GHz, SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, POE Out, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
729,00HRK  594,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)

SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, POE out, Rack mountable kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011iL-RM (RouterOS L4)
637,00HRK  501,00HRK
Uštedi: 21% -




RouterBOARD 2011iL-RM (RouterOS L4)

5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, POE out, rack mountable kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011LS-IN (Level 4)
676,00HRK  551,00HRK
Uštedi: 18% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD 2011LS-IN (Level 4)

SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011iL-IN (RouterOS L4)
637,00HRK  501,00HRK
Uštedi: 21% -




RouterBOARD 2011iL-IN (RouterOS L4)

5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, POE Out, 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, kućište i napajanje uključeno.
Mikrotik mANT30
694,00HRK  565,00HRK
Uštedi: 19% -




Mikrotik mANT30

30dBi, 5GHz, dual polarity
Mikrotik mANT30 PA
781,00HRK  637,00HRK
Uštedi: 18% -




Mikrotik mANT30 PA

30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
Radome za mANT30
237,00HRK  194,00HRK
Uštedi: 18% -




Radome za mANT30

RouterBOARD Groove 52HPn (RouterOS L3)
360,00HRK  294,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD Groove 52HPn (RouterOS L3)

600MHz CPU, 64MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 a/b/g/n, RouterOS L3
RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni
483,00HRK  394,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni

600MHz CPU, 128MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 a/b/g/n, RouterOS L4, 2.4GHz 6dB omni
RouterBOARD Metal-2SHPn (RouterOS L4)
674,00HRK



RouterBOARD Metal-2SHPn (RouterOS L4)

Wlan 802.11b/g/n, 1x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, high power, metalno kućište, POE, Napajenje/kućište uključeno
RouterBOARD 433 (RouterOS L4)
615,00HRK  501,00HRK
Uštedi: 19% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD 433 (RouterOS L4)

3x Ethetnet 100 Mbps, 3x MiniPCI, RouterOS L4, CPU 333 MHz, POE, RAM 64 MB
RouterBOARD 1100AHx2 (RouterOS L6)
2.185,00HRK  1.781,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 1100AHx2 (RouterOS L6)

1066 MHz PPC dual core CPU, 2GB RAM, 13x 1GBps ethernet, 1U rack mountable alu kućište.
S-RJ01
176,00HRK  143,00HRK
Uštedi: 19% -




S-RJ01

RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
RouterBOARD 911-5Hn 5GHz (RouterOS L3)
220,00HRK  179,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 911-5Hn 5GHz (RouterOS L3)

600Mhz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet, onboard 5Ghz single chain wireless, RouterOS L3
RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)

600 MHZ CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, level 3 licenca
RouterBOARD 911G-5HPnD Dual Chain 5GHz (RouterOS L3)
334,00HRK  272,00HRK
Uštedi: 19% -




RouterBOARD 911G-5HPnD Dual Chain 5GHz (RouterOS L3)

RouterBOARD 912UAG-2HPnD Dual Chain 2.4Ghz (RouterOS L4)
483,00HRK  394,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD 912UAG-2HPnD Dual Chain 2.4Ghz (RouterOS L4)

600MHz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit Ethernet, onboard 1000mW 2.4Ghz wireless, miniPCI-express, USB, SIM slot, RouterOS L4
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
527,00HRK  429,00HRK
Uštedi: 19% -




Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D

par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
1.966,00HRK  1.602,00HRK
Uštedi: 19% -




Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D

par SFP+ (10Gbit) modula, 10km, za korištenje na jednoj optičkoj niti
R52HnD
264,00HRK  215,00HRK
Uštedi: 19% -




R52HnD

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
106,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 19% -




SFP module 1.25G MM 550m 850nm

SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
141,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 18% -




SFP module 1.25G SM 20km 1310nm

SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
351,00HRK  286,00HRK
Uštedi: 19% -




SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm

SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
878,00HRK  715,00HRK
Uštedi: 19% -




SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm

SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode

Novi proizvodi u ponudi

LHG HP5
LHG HP5
509,00HRK  415,00HRK
Uštedi: 18% -
LHG XL HP5
LHG XL HP5
580,00HRK  472,00HRK
Uštedi: 19% -
RouterBOARD wAP AC Black (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP AC Black (RouterOS L4)
545,00HRK  444,00HRK
Uštedi: 19% -
CRS317-1G-16S+RM
CRS317-1G-16S+RM
2.562,00HRK  2.087,00HRK
Uštedi: 19% -
SXTsq Lite5
SXTsq Lite5
308,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 19% -
wAP LTE
wAP LTE
834,00HRK  680,00HRK
Uštedi: 18% -
CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
1.220,00HRK  994,00HRK
Uštedi: 19% -
hAP mini
hAP mini
133,00HRK  106,00HRK
Uštedi: 20% -
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
2.361,00HRK  1.924,00HRK
Uštedi: 19% -

Mjesečne akcije za Listopad

Napajanje 24V 0.8A
Napajanje 24V 0.8A
44,00HRK  36,00HRK
Uštedi: 18% -
Napajanje 24V 1.6A (high power)
Napajanje 24V 1.6A (high power)
106,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 19% -
POE Passive
POE Passive
23,00HRK  16,00HRK
Uštedi: 30% -
Gigabit POE Passive
Gigabit POE Passive
36,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 19% -
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
1.097,00HRK  894,00HRK
Uštedi: 19% -
QRT 5 ac
QRT 5 ac
1.308,00HRK  1.066,00HRK
Uštedi: 19% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
852,00HRK  694,00HRK
Uštedi: 19% -
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
676,00HRK  551,00HRK
Uštedi: 18% -
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
106,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 19% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting