MikroTik



cAP ac
334,00HRK  334,00HRK
Uštedi: 0% -




cAP ac

Dual-band 2.4/5GHz wireless AP, montaža na plafon/zid, 2x 1Gbps ethernet (drugi ima PoE out), 802.11 a/b/g/n/ac
wAP LTE
647,00HRK  647,00HRK
Uštedi: 0% -




wAP LTE

650MHz CPU, 64MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 b/g/n dual chain, 2G/3G/LTE modem, outdoor
hAP ac2
334,00HRK  334,00HRK
Uštedi: 0% -




hAP ac2

Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11a/b/g/n/ac, Five Gigabit Ethernet ports, USB for 3G/4G support, universal tower case
wsAP ac lite
244,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 0% -




wsAP ac lite

In-wall Dual Concurrent 2.4GHz / 5GHz wireless access point with three Ethernet ports and telephone jack pass through for hospitality networks
cAP Lite
153,00HRK  153,00HRK
Uštedi: 0% -




cAP Lite

802.11 b/g/n dual chain, 650MHz, 64MB RAM, 802.3af/at, dva kućišta
CRS326-24G-2S+RM
967,00HRK  967,00HRK
Uštedi: 0% -




CRS326-24G-2S+RM

24x 1Gbps ethernet port, Dual boot Switch OS i RouterOS, 2x SFP+ ports, 600MHz CPU, 1U rackmount case
CSS326-24G-2S+RM
689,00HRK  689,00HRK
Uštedi: 0% -




CSS326-24G-2S+RM

24x 1Gbps ethernet port, Switch OS, 2x SFP+ ports, 1U rackmount case
CRS106-1C-5S
285,00HRK  285,00HRK
Uštedi: 0% -




CRS106-1C-5S

Smart Switch, 5x SFP slot, 1x combo port (SFP/1Gbps ethernet), 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
CRS112-8P-4S-IN
869,00HRK  869,00HRK
Uštedi: 0% -




CRS112-8P-4S-IN

8x Gigabit Ethernet Smart Switch with PoE-out 802.3af/at + Passive PoE, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
CRS317-1G-16S+RM
1.940,00HRK  1.940,00HRK
Uštedi: 0% -




CRS317-1G-16S+RM

Smart Switch, 1 x Gigabit LAN, 16 x SFP+ cages, Dual Core 800MHz CPU, 1GB RAM, 1U rackmount passive cooling case, Dual Power Supplies
CRS328-24P-4S+RM
1.940,00HRK  1.940,00HRK
Uštedi: 0% -




CRS328-24P-4S+RM

24 port Gigabit Ethernet router/switch with four 10Gbps SFP+ ports in 1U rackmount case, Dual Boot and PoE output, 500W
FiberBox
577,00HRK



FiberBox

Outdoor router sa 5x SFP portova. S-RJ01 uključen u komplet.
hAP ac
626,00HRK  626,00HRK
Uštedi: 0% -




hAP ac

Dual-Concurrent Tripple Chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, POE-out on port 5, SFP, 3G USB for 3G/4G support or storage
hAP ac lite tower
244,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 0% -




hAP ac lite tower

Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, PoE-out on port 5, USB for 3G/4G support, universal tower case
RouterBOARD wAP AC (RouterOS L4)
431,00HRK  431,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD wAP AC (RouterOS L4)

750MHz CPU, 64MB RAM, dual chain 802.11 b/g/n, triple chain 802.11 a/n/ac, 10/100/1000Gbps ethernet, outdoor mount
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
869,00HRK  869,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5

200Mbps, velike udaljenosti. Napajanje i PoE injektor u kompletu. Plug and play
hAP ac lite
244,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 0% -




hAP ac lite

Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, POE-out on port 5, USB for 3G/4G support
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
1.064,00HRK  1.064,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)

600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router, 802.11 b/g/n
Cloud Router Switch 125-24G-1S-IN (RouterOS L5)
946,00HRK  946,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Router Switch 125-24G-1S-IN (RouterOS L5)

600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router
Cloud Router Switch 125-24G-1S-RM (RouterOS L5), 1U rackmount
967,00HRK  967,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

Cloud Router Switch 125-24G-1S-RM (RouterOS L5), 1U rackmount

600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router, rack mount kućište
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.182,00HRK  1.182,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)

Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5
Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5)
1.641,00HRK  1.641,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5)

24x Gigabit Ethernet Smart Switch, 2x SFP+ slot, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, 1U rackmount case, RouterOS L5
mAP Lite
126,00HRK  126,00HRK
Uštedi: 0% -




mAP Lite

Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
Mikrotik mANT 15s
244,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 0% -




Mikrotik mANT 15s

RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
869,00HRK  869,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)

1U rackmount, 10xGigabit Ethernet, USB 3.0, LCD, PoE out on port 10, 2x1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5
RouterBOARD hEX (Level 4)
292,00HRK  292,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD hEX (Level 4)

5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
383,00HRK  383,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)

800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
6.291,00HRK  6.291,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)

36 core CPU, 16GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 2x SFP+ slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
14.841,00HRK  14.841,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)

1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
5.318,00HRK  5.318,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)

36 core CPU, 4GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 2x SFP+ slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
5.805,00HRK  5.805,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)

36 core CPU, 16GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 4SFP slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
4.831,00HRK  4.831,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)

36 core CPU, 4GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 4SFP slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
3.135,00HRK  3.135,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)

16 core CPU, 2GB RAM, 17.8 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
2.399,00HRK  2.399,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop...
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
3.622,00HRK  3.622,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)

1U rackmount, 12xSFP cage, 1xSFP+ cage, 16 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, RouterOS L6
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
2.079,00HRK  2.079,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 9 cores x 1.2GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L6
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
2.399,00HRK  2.399,00HRK
Uštedi: 0% -




Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)

1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, SmartCard...
RouterBOARD SXTsq 5HPnD
265,00HRK  265,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD SXTsq 5HPnD

16dBi dual chain, 802.11a/n, 10/100Mbps, RouterOS L4
SXTsq 5 ac
265,00HRK  265,00HRK
Uštedi: 0% -




SXTsq 5 ac

Low-cost small-size 16dBi 5GHz dual chain integrated CPE/Backbone with AC support and Gigabit Ethernet
SXTsq Lite5
230,00HRK  230,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

SXTsq Lite5

Dual chain 5GHz 802.11a/n, 16dBi antena, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licenca, 10/100 Ethernet, weatherproof, slim
quickMOUNT pro
38,00HRK  32,00HRK
Uštedi: 16% -




quickMOUNT pro

Advanced wall mount adapter for small point to point and sector antennas
OmniTIK 5 ac
626,00HRK  626,00HRK
Uštedi: 0% -




OmniTIK 5 ac

7.5dBi Integrated AP, 5Ghz Dual chain with 802.11ac support, 5x Gigabit Ethernet ports
RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)
431,00HRK  431,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)

5x 100Mbps ethernet portova, 802.11 a/n, dvije omni antene suprotnih polarizacija. Napajanje, kućište i POE uključeni.
SXT 5 ac (RouterOS L4)
550,00HRK  550,00HRK
Uštedi: 0% -




SXT 5 ac (RouterOS L4)

720MHz CPU, 128MB RAM, 802.11 ac/a/n, 12dBi dual antena, USB 2.0, 10/100/1000 LAN, RouterOS L4
SXT Lite5 ac
306,00HRK  306,00HRK
Uštedi: 0% -




SXT Lite5 ac

16dBi integrated CPE/Backbone, 5Ghz dual chain with 802.11ac support, 650MHz CPU
SXT LTE
696,00HRK  696,00HRK
Uštedi: 0% -




SXT LTE

SXT CPE with 3 (1800MHz) and 7 (2600MHz) LTE FDD band support, 9dBi 60 degree antenna, 400Mhz CPU, 64MB RAM, enclosure, PoE and PSU (RouterOS L3)
RouterBOARD 951G-2HnD (RouterOS L4)
389,00HRK  389,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 951G-2HnD (RouterOS L4)

600MHz CPU, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 1 Gbps , RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
RouterBOARD mAP (RouterOS L4)
219,00HRK  219,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD mAP (RouterOS L4)

802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 650MHz CPU, 64MB RAM, 2x LAN 10/100, PoE-OUT, napajanje preko 802.3af, 802.3at, USB, power jack 10-57V, RouterOS L4
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
244,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)

Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
216,00HRK  216,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD wAP (RouterOS L4)

Small weatherproof wireless access point for mountin on a ceiling, wall or pole
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
292,00HRK  292,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)

600MHz, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
Komplet RouterBOARD hAP (RB951Ui-2nD)
293,00HRK  235,00HRK
Uštedi: 20% -




Komplet RouterBOARD hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz AP, 5 Ethernet ports, POE-out on port 5, USB for 3G/4G support
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
112,00HRK  112,00HRK
Uštedi: 0% -




Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)

Dual 802.11 b/g/n, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4x 10/100 ethernet
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)
112,00HRK  112,00HRK
Uštedi: 0% -




Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)

Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure.
PowerBox
383,00HRK  383,00HRK
Uštedi: 0% -




PowerBox

650MHz CPU, 64MB RAM, 5xEthernet with PoE output for four ports, RouterOS L4, outdoor case, PSU, POE
DISC Lite5
251,00HRK  251,00HRK
Uštedi: 0% -




DISC Lite5

Dual chain 21dBi 5GHz 802.11n CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
LHG 5
306,00HRK  306,00HRK
Uštedi: 0% -




LHG 5

Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
LHG HP5
404,00HRK  404,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

LHG HP5

Dual chain high power 24.5dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
LHG XL 5 ac
702,00HRK



LHG XL 5 ac

Dual chain Long Range 27dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna with AC support and Gigabit Ethernet
LHG XL HP5
459,00HRK  459,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

LHG XL HP5

Dual chain high power 27dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
quickMOUNT pro LHG
42,00HRK  42,00HRK
Uštedi: 0% -




quickMOUNT pro LHG

BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
431,00HRK  431,00HRK
Uštedi: 0% -




BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)

600 MHz CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, 2x RPSMA konektora, 1x USB 2.0, 1x miniPCIe slot, Level 4 licenca.
BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)
431,00HRK  431,00HRK
Uštedi: 0% -




BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)

600 MHz CPU, 64MB RAM, 802.11 a/n dual radio, 2x RPSMA konektora, 1x USB 2.0, 1x miniPCIe slot, Level 4 licenca.
DynaDish 5
800,00HRK  800,00HRK
Uštedi: 0% -




DynaDish 5

Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9892, 128MB RAM, 720 MHz CPU, 25dBi antenna gain
QRT 5 ac
1.036,00HRK  1.036,00HRK
Uštedi: 0% -




QRT 5 ac

Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
1.870,00HRK  1.870,00HRK
Uštedi: 0% -




RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)

Quad 1.4GHZ CPU (AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C), 1GB RAM, 13x 1Gbps ethernet port, RS232, HW AES encoder, 60GB M.2 SSD, 2x SATA3 ports, 2x M.2 ports
RouterBOARD 433UL (RouterOS L4)
431,00HRK  431,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 433UL (RouterOS L4)

400 MHZ CPU, 64MB RAM, 3x 10/100 ethernet, 3x miniPCI, 1x USB 2.0 level 4 licenca.
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
487,00HRK  487,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)

720Mhz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit Ethernet, 1xSFP cage, 1xminiPCI-e, 1xSIM, onboard 1000mW 802.11ac Two Chain 5Ghz wireless, RouterOS L4
RouterBOARD Fiber to Copper
188,00HRK  188,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD Fiber to Copper

Fiber to Copper konverter, vanjsko vodootporno kućište, 12-57V PoE sa podrškom za 802.3af/at
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
821,00HRK  821,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)

720MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 2xSFP cage, built-in 5GHz 3x3 MIMO wirelss, 2x miniPCI-e, 2x SIM, USB, 3xSMA connectors, RouterOS L5
RouterBOARD SEXTANTG-5HPnD (RouterOS L3)
543,00HRK  543,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD SEXTANTG-5HPnD (RouterOS L3)

600MHz CPU, 32MB RAM, 802.11a/n, 18dBi dual antena, RouterOS L3
RouterBOARD RBSXT-5HPnD (RouterOS L3)
431,00HRK  431,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD RBSXT-5HPnD (RouterOS L3)

2x16dBi dual polarity, veća izlazna snaga, 802.11a/n, 1x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L3, POE, Napajenje/kućište uključeno
SXT "Lite-5" 5Ghz CPE
285,00HRK  285,00HRK
Uštedi: 0% -




SXT "Lite-5" 5Ghz CPE

2x16dBi dual polarity, veća izlazna snaga, 802.11a/n, 1x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L3, POE, Napajenje/kućište uključeno
RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)
383,00HRK  383,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)

2x 10dBi dual polarity, 802.11 b/g/n, 1x 10/100 Ethernet, RouterOS L4, POE, napajanje i kučište uključeno.
RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA
577,00HRK  577,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA

802.11ac do 540Mbit, velika izlazna snaga, sektor antena sa širokim kutem pokrivanja
RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)
480,00HRK  480,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)

400MHz CPU, 32MB RAM, 5x 10/100 Ethernet, POE Out na eth 2-5, integriran 802.11a/n dual radio, level 4 licenca.
RouterBOARD 260GS
209,00HRK  209,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 260GS

Managed switch, SwOS, 5x 10/100/1000Mbps, 1x SFP slot
RouterBOARD 260GSP
272,00HRK  272,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 260GSP

5x Gigabit POE-OUT Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS
LHG 5 ac
464,00HRK
... detaljnije
 Neraspoloživo 

LHG 5 ac

Dual chain High Power 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna with AC support and Gigabit Ethernet
Mikrotik mANTBox 19s
967,00HRK  967,00HRK
Uštedi: 0% -




Mikrotik mANTBox 19s

5GHz 120 degree 19dBi dual polarization sector Integrated antenna with 720Mhz CPU, 128MB RAM, SFP, PSU and POE
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
626,00HRK  626,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)

WiFi 2.4GHz, SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, POE Out, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
577,00HRK  577,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)

SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, POE out, Rack mountable kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011iL-RM (RouterOS L4)
510,00HRK  487,00HRK
Uštedi: 5% -




RouterBOARD 2011iL-RM (RouterOS L4)

5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, POE out, rack mountable kućište i napajanje uključeno.
RouterBOARD 2011LS-IN (Level 4)
536,00HRK  536,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD 2011LS-IN (Level 4)

SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, kućište i napajanje uključeno.
Mikrotik mANT30
550,00HRK  550,00HRK
Uštedi: 0% -




Mikrotik mANT30

30dBi, 5GHz, dual polarity
Mikrotik mANT30 PA
661,00HRK  661,00HRK
Uštedi: 0% -




Mikrotik mANT30 PA

30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
Radome za mANT30
188,00HRK  188,00HRK
Uštedi: 0% -




Radome za mANT30

RouterBOARD Groove 52HPn (RouterOS L3)
360,00HRK  294,00HRK
Uštedi: 18% -




RouterBOARD Groove 52HPn (RouterOS L3)

600MHz CPU, 64MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 a/b/g/n, RouterOS L3
RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni
383,00HRK  383,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni

600MHz CPU, 128MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 a/b/g/n, RouterOS L4, 2.4GHz 6dB omni
RouterBOARD Metal-2SHPn (RouterOS L4)
674,00HRK



RouterBOARD Metal-2SHPn (RouterOS L4)

Wlan 802.11b/g/n, 1x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, high power, metalno kućište, POE, Napajenje/kućište uključeno
RouterBOARD 433 (RouterOS L4)
487,00HRK  487,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD 433 (RouterOS L4)

3x Ethetnet 100 Mbps, 3x MiniPCI, RouterOS L4, CPU 333 MHz, POE, RAM 64 MB
RouterBOARD 1100AHx2 (RouterOS L6)
1.731,00HRK  1.731,00HRK
Uštedi: 0% -

... detaljnije
 Neraspoloživo 

RouterBOARD 1100AHx2 (RouterOS L6)

1066 MHz PPC dual core CPU, 2GB RAM, 13x 1GBps ethernet, 1U rack mountable alu kućište.
S-RJ01
140,00HRK  140,00HRK
Uštedi: 0% -




S-RJ01

RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
RouterBOARD 911-5Hn 5GHz (RouterOS L3)
174,00HRK  174,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 911-5Hn 5GHz (RouterOS L3)

600Mhz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet, onboard 5Ghz single chain wireless, RouterOS L3
RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)
244,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)

600 MHZ CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, level 3 licenca
RouterBOARD 911G-5HPnD Dual Chain 5GHz (RouterOS L3)
265,00HRK  265,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 911G-5HPnD Dual Chain 5GHz (RouterOS L3)

RouterBOARD 912UAG-2HPnD Dual Chain 2.4Ghz (RouterOS L4)
383,00HRK  383,00HRK
Uštedi: 0% -




RouterBOARD 912UAG-2HPnD Dual Chain 2.4Ghz (RouterOS L4)

600MHz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit Ethernet, onboard 1000mW 2.4Ghz wireless, miniPCI-express, USB, SIM slot, RouterOS L4
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
418,00HRK  418,00HRK
Uštedi: 0% -




Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D

par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.

Mjesečne akcije za Listopad

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
675,00HRK  675,00HRK
Uštedi: 0% -
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
536,00HRK  536,00HRK
Uštedi: 0% -
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
84,00HRK  84,00HRK
Uštedi: 0% -
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
112,00HRK  112,00HRK
Uštedi: 0% -
Unutarnje kućište za RB450/850Gx2
Unutarnje kućište za RB450/850Gx2
70,00HRK  70,00HRK
Uštedi: 0% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
112,00HRK  112,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
14.841,00HRK  14.841,00HRK
Uštedi: 0% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
105,00HRK  105,00HRK
Uštedi: 0% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
63,00HRK  63,00HRK
Uštedi: 0% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting