OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)

Cijena: 99,00HRK  79,00HRK
Uštedi: 20% -

Cijena iznad 3.000HRK: 91,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 88,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: S-85DLC05D-OEM



Količina:

SFP-MM-1G je 1G SFP transciever sa 850nm dual LC konektorom, predviđen za Multi Mode optičke konekcije do 550m udaljenosti sa DDM.

Uređaj je testiran i kompatibilan sa RouterBOARD uređajima (2011 serija, CCR serija i sl.). Uređaj je također kompatibilan i sa ne-Mikrotik SFP uređajima.

Garancija na ovaj uređaj je 2 godine.

 



Specifikacija:

Valna duljina: 850nm
Udaljenost: 550m
Mode: MM
Data rate: 1G
Konektor: Dual LC
Format: SFP

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 18.01.2016.

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting