Svi proizvodi





10m - LC-LC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
10m - LC-LC multi-mod duplex patchcord
Model: LCLC-10m-MM-DUPLEX
Cijena: 190,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 17.06.2019

10m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
10m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-10m-SM-DUPLEX
Cijena: 190,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 27.08.2019

1m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-1m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -


Težina: 0kg

Dodani: 08.04.2016

1m - LC-SC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - LC-SC multi-mod duplex patchcord
Model: LCSC-1m-MM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 27.10.2014

1m - LC-SC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - LC-SC single-mod duplex patchcord
Model: LCSC-1m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 30.06.2014

1m - SC-SC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - SC-SC single-mod duplex patchcord
Model: SCSC-3m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 27.10.2014

1m - ST/UPC-LC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - ST/UPC-LC multi-mod duplex patchcord
Model: STUPCLC-1m-MM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 27.10.2014

1m -ST/UPC-ST/UPC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m -ST/UPC-ST/UPC multi-mod duplex patchcord
Model: STUPC-STUPC-1m-MM-D
Cijena: 80,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 27.10.2014

2.4GHz 5dBi dipol antena

Dodaj:
2.4GHz 5dBi dipol antena
Model: ACOMNIRPSMA
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 29,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 0% -


Težina: 0.011kg

Dodani: 24.03.2014

20m - LC-LC multi-mod duplex patchcord OM3

Dodaj:
20m - LC-LC multi-mod duplex patchcord OM3
Model: LCLC-20m-MM-DUPLEX
Cijena: 200,00HRK

Težina: 0kg

Dodani: 30.07.2018


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting