Novi proizvodi




IPC-HDBW1431EP-28

Dodaj:
IPC-HDBW1431EP-28
Model: IPC-HDBW1431EP-28
Proizvođač: Dahua Technology Co., Ltd.

Cijena: 1.211,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 20.09.2018
4 MP • H.265& H.264 • 20fps@4M(2688×1520) &25/30fps@3M(2304×1296) • WDR(120dB), Day/Night(ICR) • Micro SD card slot, up to 128GB • 2.8 mm fxed lens • ... detaljnije

2m - LC-LC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
2m - LC-LC multi-mod duplex patchcord
Model: LCLC-2m-MM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 31.07.2018

20m - LC-LC multi-mod duplex patchcord OM3

Dodaj:
20m - LC-LC multi-mod duplex patchcord OM3
Model: LCLC-20m-MM-DUPLEX
Cijena: 200,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 30.07.2018

CRS328-4C-20S-4S+RM

... detaljnije
 Neraspoloživo 
CRS328-4C-20S-4S+RM
Model: CRS328-4C-20S-4S+RM
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 2.264,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 16.07.2018
Smart Switch, 20 x SFP cages, 4 x SFP+ cages, 4 x Combo ports (Gigabit Ethernet or SFP), 800MHz CPU, 512MB RAM, 1U rackmount case, Dual Power ... detaljnije

LtAP mini LTE kit

... detaljnije
 Neraspoloživo 
LtAP mini LTE kit
Model: RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.053,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 28.06.2018
Mali outdoor wireless access point sa ugrađenim LTE modemom, dva SIM slota i GPS-om

LCLC-1m-MM-Duplex

Dodaj:
LCLC-1m-MM-Duplex
Model: LCLC-1m-MM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 14.06.2018

Omni antena 2.4GHz (6dBi) + 5GHz (8dBi) sa Nf konektorom

Dodaj:
Omni antena 2.4GHz (6dBi) + 5GHz (8dBi) sa Nf konektorom
Model: ANT/OMNI-24-5
Cijena: 90,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 14.06.2018

Wireless Wire Dish

Dodaj:
Wireless Wire Dish
Model: RBLHGG-60adkit
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.680,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 11.06.2018

FiberBox

Dodaj:
FiberBox
Model: CRS105-5S-FB
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 577,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 21.05.2018
Outdoor router sa 5x SFP portova. S-RJ01 uključen u komplet.

2m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
2m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-2m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -



Težina: 0kg

Dodan: 18.05.2018


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting