Novi proizvodi




10m - LC-LC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
10m - LC-LC multi-mod duplex patchcord
Model: LCLC-10m-MM-DUPLEX
Cijena: 190,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 17.06.2019

5m - LC-LC multi-mod duplex patchcord

Dodaj:
5m - LC-LC multi-mod duplex patchcord
Model: LCLC-5m-MM-DUPLEX
Cijena: 140,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 17.06.2019

LHG LTE kit

Dodaj:
LHG LTE kit
Model: RBLHGR&R11e-LTE
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 868,00HRK  868,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 31.05.2019

wAP 60Gx3 AP

Dodaj:
wAP 60Gx3 AP
Model: RBwAPG-60ad-SA
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.005,00HRK  1.005,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 29.03.2019

Mikrotik RouterOS P-Unlimited Licenca

... detaljnije
Mikrotik RouterOS P-Unlimited Licenca
Model: RouterOS/P-Unlimited
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.005,00HRK

Uvijek besplatna isporuka

Težina: 0kg

Dodan: 11.02.2019

Mikrotik RouterOS P-10 Licenca

... detaljnije
Mikrotik RouterOS P-10 Licenca
Model: RouterOS/P10
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 402,00HRK

Uvijek besplatna isporuka

Težina: 0kg

Dodan: 11.02.2019

MTCWE - Mikrotik Certified Wireless Engineer

Dodaj:
MTCWE - Mikrotik Certified Wireless Engineer
Model: MTCWE
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 2.800,00HRK

Uvijek besplatna isporuka

Težina: 0kg

Dodan: 06.02.2019

RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Dodaj:
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Model: RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.295,00HRK  1.295,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 21.01.2019
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage, dual band 2.4GHz / 5GHz 4x4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac wireless ... detaljnije

RB4011iGS+RM

Dodaj:
RB4011iGS+RM
Model: RB4011iGS+RM
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.005,00HRK  1.005,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 21.01.2019
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage and desktop case with rack ears

RouterBOARD RBM33G

Dodaj:
RouterBOARD RBM33G
Model: RBM33G
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 550,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 11.12.2018


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting