Novi proizvodi




Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPND

Dodaj:
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPND
Model: RBD25G-5HPacQD2HPND
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 856,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 25.09.2019
Tri-band (one 2.4 GHz & two 5 GHz) home access point with meshing technology

quickMOUNT X

Dodaj:
quickMOUNT X
Model: QM-X
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 39,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 25.09.2019

P2P - long range - 500Mbps 5GHz link - LNKQRT

Dodaj:
P2P - long range - 500Mbps 5GHz link - LNKQRT
Model: CPL/LNK-QRT5AC
Cijena: 2.400,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 04.09.2019
Point to point link brzine do 500Mbps predviđen za vrlo velike udaljenosti

CRS326-24S+2Q+RM

Dodaj:
CRS326-24S+2Q+RM
Model: CRS326-24S+2Q+RM
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 2.516,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 27.08.2019
24x SFP+ ports, 2x QSFP+ port, 650MHz CPU, 64MB RAM, Level5, redundant power supply, rack mountable

Q+DA0001

Dodaj:
Q+DA0001
Model: Q+DA0001
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 170,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 27.08.2019

20m - LC-LC single-mod duplex patchcord OM3

Dodaj:
20m - LC-LC single-mod duplex patchcord OM3
Model: LCLC-20m-SM-DUPLEX
Cijena: 200,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 27.08.2019

10m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
10m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-10m-SM-DUPLEX
Cijena: 190,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 27.08.2019

Splice box - 6 niti

Dodaj:
Splice box - 6 niti
Model: CA-6F-FS
Cijena: 50,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 22.08.2019

Splice box - 24 niti

Dodaj:
Splice box - 24 niti
Model: CA-24F-FS
Cijena: 50,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 22.08.2019

Splice box - 12 niti

Dodaj:
Splice box - 12 niti
Model: CC-12F-FS
Cijena: 50,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 22.08.2019


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting