Novi proizvodi




Adapter LC/UPC MM Duplex

Dodaj:
Adapter LC/UPC MM Duplex
Model: ADAPTER/LC-MM-DUPLEX
Cijena: 12,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

Pigtail 1m LC/UPC SM

Dodaj:
Pigtail 1m LC/UPC SM
Model: PIG-LC/UPC-SM
Cijena: 18,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

1m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-1m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

Optix AirFlow S-QOTKSdD-4J 4x9/125

Dodaj:
Optix AirFlow S-QOTKSdD-4J 4x9/125
Model: S-QOTKSdD-4J
Proizvođač: Optix

Cijena: 4,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

QRT 5 ac

Dodaj:
QRT 5 ac
Model: RB911G-5HPacD-QRT
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.308,00HRK  1.066,00HRK
Uštedi: 19% -



Težina: 0kg

Dodan: 05.04.2016
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain

RouterBOARD 11

Dodaj:
RouterBOARD 11
Model: IAMP1
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 50,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 25.03.2016

Mikrotik mANTBox 19s

Dodaj:
Mikrotik mANTBox 19s
Model: RB921GS-5HPacD-19S
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.220,00HRK  994,00HRK
Uštedi: 19% -



Težina: 0kg

Dodan: 21.03.2016
5GHz 120 degree 19dBi dual polarization sector Integrated antenna with 720Mhz CPU, 128MB RAM, SFP, PSU and POE

LHG 5

Dodaj:
LHG 5
Model: RBLHG-5nD
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 387,00HRK  315,00HRK
Uštedi: 19% -



Težina: 2kg

Dodan: 21.03.2016
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM

hAP ac

Dodaj:
hAP ac
Model: RB962UiGS-5HacT2HnT
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 790,00HRK  644,00HRK
Uštedi: 18% -



Težina: 0kg

Dodan: 08.02.2016
Dual-Concurrent Tripple Chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, POE-out on port 5, SFP, 3G USB for 3G/4G support or storage

OEM SFP+ module 10G MM 850nm 300m (S+85DLC03D-OEM)

Dodaj:
OEM SFP+ module 10G MM 850nm 300m (S+85DLC03D-OEM)
Model: S+85DLC03D-OEM
Cijena: 387,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 29.01.2016


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting