Novi proizvodi




Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5

Dodaj:
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
Model: CPL/LNKLHG5-1
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 884,00HRK  884,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 04.05.2016
200Mbps, velike udaljenosti. Napajanje i PoE injektor u kompletu. Plug and play

RouterBOARD hEX (Level 4)

Dodaj:
RouterBOARD hEX (Level 4)
Model: RB750Gr3
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 297,00HRK  297,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 26.04.2016
5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4

RouterBOARD wAP AC (RouterOS L4)

Dodaj:
RouterBOARD wAP AC (RouterOS L4)
Model: RBwAPG-5HacT2HnD
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 439,00HRK  439,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0.13kg

Dodan: 15.04.2016
750MHz CPU, 64MB RAM, dual chain 802.11 b/g/n, triple chain 802.11 a/n/ac, 10/100/1000Gbps ethernet, outdoor mount

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Dodaj:
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Model: CRS112-8G-4S-IN
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 686,00HRK  686,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 15.04.2016
8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5

FTTX nosač

Dodaj:
FTTX nosač
Model: XUO-PA-FTTX-FISH
Cijena: 50,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

Adapter LC/UPC MM Duplex

Dodaj:
Adapter LC/UPC MM Duplex
Model: ADAPTER/LC-MM-DUPLEX
Cijena: 12,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

Pigtail 1m LC/UPC SM

Dodaj:
Pigtail 1m LC/UPC SM
Model: PIG-LC/UPC-SM
Cijena: 18,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

1m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-1m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -



Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

Optix AirFlow S-QOTKSdD-4J 4x9/125

Dodaj:
Optix AirFlow S-QOTKSdD-4J 4x9/125
Model: S-QOTKSdD-4J
Proizvođač: Optix

Cijena: 4,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 08.04.2016

QRT 5 ac

Dodaj:
QRT 5 ac
Model: RB911G-5HPacD-QRT
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.053,00HRK  1.053,00HRK
Uštedi: 0% -



Težina: 0kg

Dodan: 05.04.2016
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting