Vaša košarica je prazna.

Novi proizvodi u ponudi

CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
1.314,00HRK  1.061,00HRK
Uštedi: 19% -
hAP mini
hAP mini
133,00HRK  106,00HRK
Uštedi: 20% -
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
2.543,00HRK  2.053,00HRK
Uštedi: 19% -
cAP Lite
cAP Lite
208,00HRK  168,00HRK
Uštedi: 19% -
OmniTIK 5 ac
OmniTIK 5 ac
749,00HRK  594,00HRK
Uštedi: 21% -
CSS326-24G-2S+RM
CSS326-24G-2S+RM
936,00HRK  756,00HRK
Uštedi: 19% -
hAP ac lite tower
hAP ac lite tower
331,00HRK  268,00HRK
Uštedi: 19% -

Mjesečne akcije za Lipanj

LNB 2400
LNB 2400
280,00HRK  99,00HRK
Uštedi: 65% -
RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni
RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni
520,00HRK  420,00HRK
Uštedi: 19% -
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
643,00HRK  519,00HRK
Uštedi: 19% -
BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)
BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)
586,00HRK  474,00HRK
Uštedi: 19% -
quickMOUNT pro
quickMOUNT pro
49,00HRK  35,00HRK
Uštedi: 29% -
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
1.182,00HRK  954,00HRK
Uštedi: 19% -
SXT LTE
SXT LTE
945,00HRK  763,00HRK
Uštedi: 19% -
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
114,00HRK  92,00HRK
Uštedi: 19% -
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
218,00HRK  176,00HRK
Uštedi: 19% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting