Akcija


R52HnD
R52HnD
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz Nstreme, MIMO, 10kV ESD
217,00HRK  217,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop...
2.487,00HRK  2.487,00HRK
Uštedi: 0% -
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
par SFP+ (10Gbit) modula, 10km, za korištenje na jednoj optičkoj niti
1.615,00HRK  1.615,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
720MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 2xSFP cage, built-in 5GHz 3x3 MIMO wirelss, 2x miniPCI-e, 2x SIM, USB, 3xSMA connectors, RouterOS L5
851,00HRK  851,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 230
RouterBOARD 230
2 x LAN(10/100 Mbit/s), RouterOS L6,CPU 266 MHz, POE, RAM 512,
1.154,00HRK  1.154,00HRK
Uštedi: 0% -
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
22,00HRK  22,00HRK
Uštedi: 0% -
R52HN - 802.11a/b/g/n High Power miniPCI card
R52HN - 802.11a/b/g/n High Power miniPCI card
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz Nstreme, MIMO, 10kV ESD
188,00HRK  188,00HRK
Uštedi: 0% -
mAP Lite
mAP Lite
Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
130,00HRK  130,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
720Mhz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit Ethernet, 1xSFP cage, 1xminiPCI-e, 1xSIM, onboard 1000mW 802.11ac Two Chain 5Ghz wireless, RouterOS L4
505,00HRK  505,00HRK
Uštedi: 0% -
SXT Lite5 ac
SXT Lite5 ac
16dBi integrated CPE/Backbone, 5Ghz dual chain with 802.11ac support, 650MHz CPU
318,00HRK  318,00HRK
Uštedi: 0% -
CRS106-1C-5S
CRS106-1C-5S
Smart Switch, 5x SFP slot, 1x combo port (SFP/1Gbps ethernet), 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
296,00HRK  296,00HRK
Uštedi: 0% -
Mikrotik mANT30
Mikrotik mANT30
30dBi, 5GHz, dual polarity
570,00HRK  570,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
Small weatherproof wireless access point for mountin on a ceiling, wall or pole
224,00HRK  224,00HRK
Uštedi: 0% -
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11ac/a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
217,00HRK  217,00HRK
Uštedi: 0% -
S-RJ01
S-RJ01
RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
173,00HRK  173,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD Fiber to Copper
RouterBOARD Fiber to Copper
Fiber to Copper konverter, vanjsko vodootporno kućište, 12-57V PoE sa podrškom za 802.3af/at
195,00HRK  195,00HRK
Uštedi: 0% -
Radome za mANT30
Radome za mANT30
195,00HRK  195,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
253,00HRK  253,00HRK
Uštedi: 0% -
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
5Ghz miniPCI 802.11a/n single chain, 800mW, MMCX connector
246,00HRK  246,00HRK
Uštedi: 0% -
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
145,00HRK  145,00HRK
Uštedi: 0% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
109,00HRK  109,00HRK
Uštedi: 0% -
mANT LTE 5o
mANT LTE 5o
5dBi LTE antenna with 2 x SMA connectors
116,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 0% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
116,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 0% -
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
3 x N-Type, 3 x LAN
116,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 0% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
318,00HRK  318,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
397,00HRK  397,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
116,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 3% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
181,00HRK  181,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP+ direct attach cable, 3m
195,00HRK  195,00HRK
Uštedi: 0% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
145,00HRK  145,00HRK
Uštedi: 0% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting