Akcija


CRS317-1G-16S+RM
CRS317-1G-16S+RM
Smart Switch, 1 x Gigabit LAN, 16 x SFP+ cages, Dual Core 800MHz CPU, 1GB RAM, 1U rackmount passive cooling case, Dual Power Supplies
2.150,00HRK  2.150,00HRK
Uštedi: 0% -
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11ac/a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
213,00HRK  211,00HRK
Uštedi: 1% -
MikroTik - RouterOS L6
MikroTik - RouterOS L6
neograničen broj PPPoE, PPTP, L2LTP i Hotspot korisnika, AP
888,00HRK  879,00HRK
Uštedi: 1% -
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
720MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 2xSFP cage, built-in 5GHz 3x3 MIMO wirelss, 2x miniPCI-e, 2x SIM, USB, 3xSMA connectors, RouterOS L5
838,00HRK  830,00HRK
Uštedi: 1% -
RouterBOARD 230
RouterBOARD 230
2 x LAN(10/100 Mbit/s), RouterOS L6,CPU 266 MHz, POE, RAM 512,
1.136,00HRK  1.125,00HRK
Uštedi: 1% -
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
22,00HRK  22,00HRK
Uštedi: 0% -
R52HN - 802.11a/b/g/n High Power miniPCI card
R52HN - 802.11a/b/g/n High Power miniPCI card
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz Nstreme, MIMO, 10kV ESD
185,00HRK  183,00HRK
Uštedi: 1% -
mAP Lite
mAP Lite
Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
128,00HRK  127,00HRK
Uštedi: 1% -
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
5Ghz miniPCI 802.11a/n single chain, 800mW, MMCX connector
242,00HRK  240,00HRK
Uštedi: 1% -
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
142,00HRK  141,00HRK
Uštedi: 1% -
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
par SFP+ (10Gbit) modula, 10km, za korištenje na jednoj optičkoj niti
1.590,00HRK  1.575,00HRK
Uštedi: 1% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop...
2.449,00HRK  2.426,00HRK
Uštedi: 1% -
R52HnD
R52HnD
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz Nstreme, MIMO, 10kV ESD
213,00HRK  211,00HRK
Uštedi: 1% -
S-RJ01
S-RJ01
RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
142,00HRK  141,00HRK
Uštedi: 1% -
RouterBOARD Fiber to Copper
RouterBOARD Fiber to Copper
Fiber to Copper konverter, vanjsko vodootporno kućište, 12-57V PoE sa podrškom za 802.3af/at
192,00HRK  190,00HRK
Uštedi: 1% -
Radome za mANT30
Radome za mANT30
192,00HRK  190,00HRK
Uštedi: 1% -
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
249,00HRK  247,00HRK
Uštedi: 1% -
SXT Lite5 ac
SXT Lite5 ac
16dBi integrated CPE/Backbone, 5Ghz dual chain with 802.11ac support, 650MHz CPU
313,00HRK  310,00HRK
Uštedi: 1% -
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
720Mhz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit Ethernet, 1xSFP cage, 1xminiPCI-e, 1xSIM, onboard 1000mW 802.11ac Two Chain 5Ghz wireless, RouterOS L4
497,00HRK  493,00HRK
Uštedi: 1% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
29,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 0% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
178,00HRK  176,00HRK
Uštedi: 1% -
mANT LTE 5o
mANT LTE 5o
114,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 1% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
114,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 1% -
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
3 x N-Type, 3 x LAN
114,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 1% -
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
3 x swivel, 3 x LAN
86,00HRK  85,00HRK
Uštedi: 1% -
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
547,00HRK  542,00HRK
Uštedi: 1% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
107,00HRK  106,00HRK
Uštedi: 1% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP+ direct attach cable, 3m
192,00HRK  190,00HRK
Uštedi: 1% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
142,00HRK  141,00HRK
Uštedi: 1% -
2.4GHz 5dBi dipol antena
2.4GHz 5dBi dipol antena
29,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 0% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting