Akcija


Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
27,00HRK  22,00HRK
Uštedi: 19% -
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
62,00HRK  43,00HRK
Uštedi: 31% -
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
63,00HRK  50,00HRK
Uštedi: 21% -
Swivel Antenna sa kabelom i u.Fl konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i u.Fl konektorom
UFL, 2.4 - 5.8 GHz, Swivel
72,00HRK  50,00HRK
Uštedi: 31% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
357,00HRK  286,00HRK
Uštedi: 20% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
535,00HRK  429,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
143,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 20% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
491,00HRK  393,00HRK
Uštedi: 20% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
393,00HRK  314,00HRK
Uštedi: 20% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
36,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 19% -
2.4GHz 5dBi dipol antena
2.4GHz 5dBi dipol antena
36,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 19% -
R52HN - 802.11a/b/g/n High Power miniPCI card
R52HN - 802.11a/b/g/n High Power miniPCI card
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz Nstreme, MIMO, 10kV ESD
232,00HRK  186,00HRK
Uštedi: 20% -
mAP Lite
mAP Lite
Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
161,00HRK  129,00HRK
Uštedi: 20% -
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
5Ghz miniPCI 802.11a/n single chain, 800mW, MMCX connector
303,00HRK  243,00HRK
Uštedi: 20% -
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
197,00HRK  157,00HRK
Uštedi: 20% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
197,00HRK  157,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP+ direct attach cable, 3m
241,00HRK  193,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
179,00HRK  143,00HRK
Uštedi: 20% -
RouterBOARD 11E miniPCI-express to PCI-express adapter
RouterBOARD 11E miniPCI-express to PCI-express adapter
MiniPCI Express 3.3V, PCI Express
81,00HRK  65,00HRK
Uštedi: 20% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
1 x MiniPCI 3,3 V, PCI
81,00HRK  65,00HRK
Uštedi: 20% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
134,00HRK  108,00HRK
Uštedi: 19% -
QRT 5 ac
QRT 5 ac
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain
1.328,00HRK  1.064,00HRK
Uštedi: 20% -
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
1.114,00HRK  892,00HRK
Uštedi: 20% -
Gigabit POE Passive
Gigabit POE Passive
36,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 19% -
POE Passive
POE Passive
Passive POE Base Unit
23,00HRK  16,00HRK
Uštedi: 30% -
Napajanje 24V 1.6A (high power)
Napajanje 24V 1.6A (high power)
107,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 20% -
Napajanje 24V 0.8A
Napajanje 24V 0.8A
45,00HRK  36,00HRK
Uštedi: 20% -
Mikrotik mANT30 PA
Mikrotik mANT30 PA
30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
793,00HRK  635,00HRK
Uštedi: 20% -
MikroTik - RouterOS L5
MikroTik - RouterOS L5
500 PPPoE, neograničeno PPTP i L2LTP, 500 Hotspot korisnika, AP
401,00HRK  322,00HRK
Uštedi: 20% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
865,00HRK  693,00HRK
Uštedi: 20% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting