Akcija


RouterBOARD 911-5Hn 5GHz (RouterOS L3)
RouterBOARD 911-5Hn 5GHz (RouterOS L3)
600Mhz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet, onboard 5Ghz single chain wireless, RouterOS L3
241,00HRK  196,00HRK
Uštedi: 19% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
20.580,00HRK  16.656,00HRK
Uštedi: 19% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D)
145,00HRK  118,00HRK
Uštedi: 19% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
1 x MiniPCI 3,3 V, PCI
87,00HRK  71,00HRK
Uštedi: 18% -
RouterBOARD 11E miniPCI-express to PCI-express adapter
RouterBOARD 11E miniPCI-express to PCI-express adapter
MiniPCI Express 3.3V, PCI Express
87,00HRK  71,00HRK
Uštedi: 18% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
425,00HRK  344,00HRK
Uštedi: 19% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
531,00HRK  430,00HRK
Uštedi: 19% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
155,00HRK  125,00HRK
Uštedi: 19% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
579,00HRK  469,00HRK
Uštedi: 19% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
386,00HRK  313,00HRK
Uštedi: 19% -
Swivel Antenna sa kabelom i u.Fl konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i u.Fl konektorom
UFL, 2.4 - 5.8 GHz, Swivel
78,00HRK  55,00HRK
Uštedi: 29% -
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
68,00HRK  55,00HRK
Uštedi: 19% -
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
67,00HRK  47,00HRK
Uštedi: 30% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
39,00HRK  32,00HRK
Uštedi: 18% -
2.4GHz 5dBi dipol antena
2.4GHz 5dBi dipol antena
39,00HRK  32,00HRK
Uštedi: 18% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
193,00HRK  157,00HRK
Uštedi: 19% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP+ direct attach cable, 3m
261,00HRK  211,00HRK
Uštedi: 19% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
241,00HRK  196,00HRK
Uštedi: 19% -
Point to Point 500Mbps 5GHz Link - LNKSXTAC-1
Point to Point 500Mbps 5GHz Link - LNKSXTAC-1
Predkonfigurirano, 500 Mbps realne brzine, male i srednje udaljenosti
1.697,00HRK  1.374,00HRK
Uštedi: 19% -
Point to Point 300Mbps 5GHz Link - LNKSEXTANT-1
Point to Point 300Mbps 5GHz Link - LNKSEXTANT-1
Predkonfigurirano, 300 Mbps full duplex, srednje i veće udaljenosti
1.697,00HRK  1.374,00HRK
Uštedi: 19% -
Point to Point 200Mbps 5GHz Link - LNKSXTL5-1
Point to Point 200Mbps 5GHz Link - LNKSXTL5-1
Predkonfigurirano, 200 Mbps full duplex, male i srednje udaljenosti
964,00HRK  781,00HRK
Uštedi: 19% -
RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)
RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)
600 MHZ CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, level 3 licenca
338,00HRK  274,00HRK
Uštedi: 19% -
MikroTik - RouterOS L4
MikroTik - RouterOS L4
200 PPPoE, 200 PPTP i L2LTP, 200 Hotspot korisnika, AP
222,00HRK  180,00HRK
Uštedi: 19% -
MikroTik - RouterOS L5
MikroTik - RouterOS L5
500 PPPoE, neograničeno PPTP i L2LTP, 500 Hotspot korisnika, AP
434,00HRK  352,00HRK
Uštedi: 19% -
Mikrotik mANT30 PA
Mikrotik mANT30 PA
30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
858,00HRK  695,00HRK
Uštedi: 19% -
Napajanje 24V 0.8A
Napajanje 24V 0.8A
49,00HRK  40,00HRK
Uštedi: 18% -
Napajanje 24V 1.6A (high power)
Napajanje 24V 1.6A (high power)
116,00HRK  94,00HRK
Uštedi: 19% -
POE Passive
POE Passive
Passive POE Base Unit
25,00HRK  18,00HRK
Uštedi: 28% -
Gigabit POE Passive
Gigabit POE Passive
39,00HRK  32,00HRK
Uštedi: 18% -
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
1.205,00HRK  976,00HRK
Uštedi: 19% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting