Akcija


Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
Dual 802.11 b/g/n, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4x 10/100 ethernet
146,00HRK  137,00HRK
Uštedi: 6% -
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
320,00HRK  299,00HRK
Uštedi: 7% -
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
720Mhz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit Ethernet, 1xSFP cage, 1xminiPCI-e, 1xSIM, onboard 1000mW 802.11ac Two Chain 5Ghz wireless, RouterOS L4
639,00HRK  598,00HRK
Uštedi: 6% -
CRS326-24S+2Q+RM
CRS326-24S+2Q+RM
24x SFP+ ports, 2x QSFP+ port, 650MHz CPU, 64MB RAM, Level5, redundant power supply, rack mountable
3.185,00HRK  2.981,00HRK
Uštedi: 6% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop...
3.149,00HRK  2.947,00HRK
Uštedi: 6% -
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
par SFP+ (10Gbit) modula, 10km, za korištenje na jednoj optičkoj niti
2.044,00HRK  1.914,00HRK
Uštedi: 6% -
wAP 60Gx3 AP
wAP 60Gx3 AP
60 GHz Base Station with Phase array 180° beamforming Integrated antenna, specially designed for Multipoint connections
1.269,00HRK  1.188,00HRK
Uštedi: 6% -
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
720MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 2xSFP cage, built-in 5GHz 3x3 MIMO wirelss, 2x miniPCI-e, 2x SIM, USB, 3xSMA connectors, RouterOS L5
1.077,00HRK  1.008,00HRK
Uštedi: 6% -
Radome za mANT30
Radome za mANT30
247,00HRK  231,00HRK
Uštedi: 6% -
RouterBOARD Fiber to Copper
RouterBOARD Fiber to Copper
Fiber to Copper konverter, vanjsko vodootporno kućište, 12-57V PoE sa podrškom za 802.3af/at
247,00HRK  231,00HRK
Uštedi: 6% -
RouterBOARD mAP (RouterOS L4)
RouterBOARD mAP (RouterOS L4)
802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 650MHz CPU, 64MB RAM, 2x LAN 10/100, PoE-OUT, napajanje preko 802.3af, 802.3at, USB, power jack 10-57V, RouterOS L4
288,00HRK  270,00HRK
Uštedi: 6% -
CRS106-1C-5S
CRS106-1C-5S
Smart Switch, 5x SFP slot, 1x combo port (SFP/1Gbps ethernet), 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
375,00HRK  351,00HRK
Uštedi: 6% -
Mikrotik mANT30
Mikrotik mANT30
30dBi, 5GHz, dual polarity
721,00HRK  675,00HRK
Uštedi: 6% -
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
Small weatherproof wireless access point for mountin on a ceiling, wall or pole
283,00HRK  265,00HRK
Uštedi: 6% -
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11ac/a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
320,00HRK  299,00HRK
Uštedi: 7% -
S-RJ01
S-RJ01
RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
219,00HRK  205,00HRK
Uštedi: 6% -
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
28,00HRK  26,00HRK
Uštedi: 7% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
548,00HRK  513,00HRK
Uštedi: 6% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
146,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 23% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
502,00HRK  470,00HRK
Uštedi: 6% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
402,00HRK  376,00HRK
Uštedi: 6% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
137,00HRK  129,00HRK
Uštedi: 6% -
mANT LTE 5o
mANT LTE 5o
5dBi LTE antenna with 2 x SMA connectors
146,00HRK  137,00HRK
Uštedi: 6% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
19.482,00HRK  18.236,00HRK
Uštedi: 6% -
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
83,00HRK  77,00HRK
Uštedi: 7% -
mAP Lite
mAP Lite
Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
165,00HRK  154,00HRK
Uštedi: 7% -
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
183,00HRK  171,00HRK
Uštedi: 7% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
229,00HRK  214,00HRK
Uštedi: 7% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP+ direct attach cable, 3m
247,00HRK  231,00HRK
Uštedi: 6% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
183,00HRK  171,00HRK
Uštedi: 7% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting