Akcija


RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)
RouterBOARD 911G-2HPnD Dual Chain 2.4GHz (RouterOS L3)
600 MHZ CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, level 3 licenca
317,00HRK  254,00HRK
Uštedi: 20% -
Swivel Antenna sa kabelom i u.Fl konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i u.Fl konektorom
UFL, 2.4 - 5.8 GHz, Swivel
73,00HRK  51,00HRK
Uštedi: 30% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
362,00HRK  290,00HRK
Uštedi: 20% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
543,00HRK  435,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
145,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 20% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
498,00HRK  398,00HRK
Uštedi: 20% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
398,00HRK  319,00HRK
Uštedi: 20% -
RouterBOARD 11E miniPCI-express to PCI-express adapter
RouterBOARD 11E miniPCI-express to PCI-express adapter
MiniPCI Express 3.3V, PCI Express
82,00HRK  66,00HRK
Uštedi: 20% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
1 x MiniPCI 3,3 V, PCI
82,00HRK  66,00HRK
Uštedi: 20% -
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
64,00HRK  51,00HRK
Uštedi: 20% -
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
63,00HRK  44,00HRK
Uštedi: 30% -
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
R5SHPn - 802.11a/n Super High Power
5Ghz miniPCI 802.11a/n single chain, 800mW, MMCX connector
308,00HRK  247,00HRK
Uštedi: 20% -
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-2HnD 802.11b/g/n MiniPCI-express Dual Chain
2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
199,00HRK  160,00HRK
Uštedi: 20% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
199,00HRK  160,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SFP+ direct attach cable, 3m
245,00HRK  196,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
181,00HRK  145,00HRK
Uštedi: 20% -
2.4GHz 5dBi dipol antena
2.4GHz 5dBi dipol antena
37,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 22% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
37,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 22% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
136,00HRK  109,00HRK
Uštedi: 20% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
19.312,00HRK  15.449,00HRK
Uštedi: 20% -
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
Point to Point 200Mbps 5GHz LONG RANGE Link - LNKLHG5
1.131,00HRK  905,00HRK
Uštedi: 20% -
Gigabit POE Passive
Gigabit POE Passive
37,00HRK  29,00HRK
Uštedi: 22% -
POE Passive
POE Passive
Passive POE Base Unit
23,00HRK  16,00HRK
Uštedi: 30% -
Napajanje 24V 1.6A (high power)
Napajanje 24V 1.6A (high power)
109,00HRK  87,00HRK
Uštedi: 20% -
Napajanje 24V 0.8A
Napajanje 24V 0.8A
46,00HRK  37,00HRK
Uštedi: 20% -
Mikrotik mANT30 PA
Mikrotik mANT30 PA
30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
806,00HRK  645,00HRK
Uštedi: 20% -
MikroTik - RouterOS L5
MikroTik - RouterOS L5
500 PPPoE, neograničeno PPTP i L2LTP, 500 Hotspot korisnika, AP
408,00HRK  326,00HRK
Uštedi: 20% -
MikroTik - RouterOS L4
MikroTik - RouterOS L4
200 PPPoE, 200 PPTP i L2LTP, 200 Hotspot korisnika, AP
209,00HRK  167,00HRK
Uštedi: 20% -
QRT 5 ac
QRT 5 ac
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain
1.348,00HRK  1.079,00HRK
Uštedi: 20% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
878,00HRK  702,00HRK
Uštedi: 20% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting