Akcija


SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SFP+ direct attach cable, 1m
156,00HRK  152,00HRK
Uštedi: 3% -
2.4GHz 5dBi dipol antena
2.4GHz 5dBi dipol antena
32,00HRK  31,00HRK
Uštedi: 3% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
32,00HRK  31,00HRK
Uštedi: 3% -
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
56,00HRK  46,00HRK
Uštedi: 18% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
125,00HRK  122,00HRK
Uštedi: 2% -
CRS354-48G-4S+2Q+RM
CRS354-48G-4S+2Q+RM
48x 10/100/1000 Ethernet, 4x 10G SFP+, 2x QSFP porta, 650MHz CPU, 64MB RAM, dual PSU, SWoS i L5 RouterOS
2.800,00HRK  2.725,00HRK
Uštedi: 3% -
wAP 60Gx3 AP
wAP 60Gx3 AP
60 GHz Base Station with Phase array 180° beamforming Integrated antenna, specially designed for Multipoint connections
1.084,00HRK  1.056,00HRK
Uštedi: 3% -
hAP ac2
hAP ac2
Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11a/b/g/n/ac, Five Gigabit Ethernet ports, USB for 3G/4G support, universal tower case
375,00HRK  365,00HRK
Uštedi: 3% -
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage, dual band 2.4GHz / 5GHz 4x4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac wireless...
1.396,00HRK  1.359,00HRK
Uštedi: 3% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
312,00HRK  304,00HRK
Uštedi: 3% -
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
94,00HRK  92,00HRK
Uštedi: 2% -
FiberBox
FiberBox
Outdoor router sa 5x SFP portova. S-RJ01 uključen u komplet.
569,00HRK  463,00HRK
Uštedi: 19% -
PWR-LINE AP
PWR-LINE AP
802.11b/g/n WiFi AP with a single Ethernet port and capability to connect to other PWR-LINE devices through the electrical lines in your premises...
250,00HRK  243,00HRK
Uštedi: 3% -
LtAP mini LTE kit
LtAP mini LTE kit
Mali outdoor wireless access point sa ugrađenim LTE modemom, dva SIM slota i GPS-om
780,00HRK  759,00HRK
Uštedi: 3% -
Wireless Wire Dish
Wireless Wire Dish
2 Gb/s aggregate link up to 1500m+ without cables!
1.997,00HRK  1.944,00HRK
Uštedi: 3% -
CRS328-4C-20S-4S+RM
CRS328-4C-20S-4S+RM
Smart Switch, 20 x SFP cages, 4 x SFP+ cages, 4 x Combo ports (Gigabit Ethernet or SFP), 800MHz CPU, 512MB RAM, 1U rackmount case, Dual Power...
2.012,00HRK  1.959,00HRK
Uštedi: 3% -
Wireless Wire
Wireless Wire
1Gbps full duplex, 6GHz
1.108,00HRK  1.078,00HRK
Uštedi: 3% -
LHG LTE kit
LHG LTE kit
LHG 2G/3G/4G/LTE High gain 17dBI CPE for very remote areas, International bands
936,00HRK  911,00HRK
Uštedi: 3% -
Q+85MP01D
Q+85MP01D
320,00HRK  312,00HRK
Uštedi: 3% -
wAP 60G
wAP 60G
60 GHz CPE with Phase array 60° beamforming Integrated antenna, 716 Mhz CPU, 256 MB RAM, PSU and PoE, RouterOS L3
554,00HRK  539,00HRK
Uštedi: 3% -
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPnD
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPnD
Tri-band (one 2.4 GHz & two 5 GHz) home access point with meshing technology
921,00HRK  896,00HRK
Uštedi: 3% -
MQS
MQS
156,00HRK  152,00HRK
Uštedi: 3% -
GPeR IP67 case
GPeR IP67 case
63,00HRK  61,00HRK
Uštedi: 3% -
R52HnD
R52HnD
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz Nstreme, MIMO, 10kV ESD
234,00HRK  228,00HRK
Uštedi: 3% -
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz, Nstreme, MIMO, MMCX
195,00HRK  190,00HRK
Uštedi: 3% -
GPeR
GPeR
156,00HRK  152,00HRK
Uštedi: 3% -
CRS312-4C+8XG-RM
CRS312-4C+8XG-RM
Switch of the future: the first MikroTik product with 10G RJ45 Ethernet ports and SFP+
3.267,00HRK  3.181,00HRK
Uštedi: 3% -
SMA-SMA Kabel
SMA-SMA Kabel
SMA-M to SMA-M, 1m
63,00HRK  61,00HRK
Uštedi: 3% -
Mikrotik 48V 1.46A 70W power adapter
Mikrotik 48V 1.46A 70W power adapter
133,00HRK  130,00HRK
Uštedi: 2% -
SXTsq 5 ac
SXTsq 5 ac
Low-cost small-size 16dBi 5GHz dual chain integrated CPE/Backbone with AC support and Gigabit Ethernet
297,00HRK  289,00HRK
Uštedi: 3% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting