Akcija


Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
36 core CPU, 16GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 4SFP slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
6.019,00HRK  6.019,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
36 core CPU, 4GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 4SFP slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
5.010,00HRK  5.010,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, POE out, Rack mountable kućište i napajanje uključeno.
599,00HRK  599,00HRK
Uštedi: 0% -
quickMOUNT pro LHG
quickMOUNT pro LHG
44,00HRK  44,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
1U rackmount, 10xGigabit Ethernet, USB 3.0, LCD, PoE out on port 10, 2x1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5
901,00HRK  901,00HRK
Uštedi: 0% -
quickMOUNT pro
quickMOUNT pro
Advanced wall mount adapter for small point to point and sector antennas
39,00HRK  33,00HRK
Uštedi: 15% -
BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)
BaseBox5 (RB912UAG-5HPnD-OUT RouterOS L4)
600 MHz CPU, 64MB RAM, 802.11 a/n dual radio, 2x RPSMA konektora, 1x USB 2.0, 1x miniPCIe slot, Level 4 licenca.
447,00HRK  447,00HRK
Uštedi: 0% -
Mikrotik USB to microUSB cable adapter
Mikrotik USB to microUSB cable adapter
21,00HRK  7,00HRK
Uštedi: 67% -
RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)
2x 10dBi dual polarity, 802.11 b/g/n, 1x 10/100 Ethernet, RouterOS L4, POE, napajanje i kučište uključeno.
397,00HRK  397,00HRK
Uštedi: 0% -
Mikrotik mANTBox 19s
Mikrotik mANTBox 19s
5GHz 120 degree 19dBi dual polarization sector Integrated antenna with 720Mhz CPU, 128MB RAM, SFP, PSU and POE
1.002,00HRK  1.002,00HRK
Uštedi: 0% -
hAP ac
hAP ac
Dual-Concurrent Tripple Chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, POE-out on port 5, SFP, 3G USB for 3G/4G support or storage
649,00HRK  649,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, SmartCard...
2.487,00HRK  2.487,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD SEXTANTG-5HPnD (RouterOS L3)
RouterBOARD SEXTANTG-5HPnD (RouterOS L3)
600MHz CPU, 32MB RAM, 802.11a/n, 18dBi dual antena, RouterOS L3
563,00HRK  563,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 912UAG-2HPnD Dual Chain 2.4Ghz (RouterOS L4)
RouterBOARD 912UAG-2HPnD Dual Chain 2.4Ghz (RouterOS L4)
600MHz CPU, 64MB RAM, 1xGigabit Ethernet, onboard 1000mW 2.4Ghz wireless, miniPCI-express, USB, SIM slot, RouterOS L4
397,00HRK  397,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 9 cores x 1.2GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L6
2.156,00HRK  2.156,00HRK
Uštedi: 0% -
USB to microUSB cable adapter
USB to microUSB cable adapter
21,00HRK  7,00HRK
Uštedi: 67% -
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode
721,00HRK  721,00HRK
Uštedi: 0% -
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
600 MHz CPU, 64MB RAM, 802.11 b/g/n dual radio, 2x RPSMA konektora, 1x USB 2.0, 1x miniPCIe slot, Level 4 licenca.
447,00HRK  447,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
36 core CPU, 16GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 2x SFP+ slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
6.524,00HRK  6.524,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
36 core CPU, 4GB RAM, 24 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, 2x SFP+ slota, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
5.515,00HRK  5.515,00HRK
Uštedi: 0% -
PowerBox
PowerBox
650MHz CPU, 64MB RAM, 5xEthernet with PoE output for four ports, RouterOS L4, outdoor case, PSU, POE
397,00HRK  397,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
16 core CPU, 2GB RAM, 17.8 mil. PPS, 12Gbit eth. portova, serijski i USB 2.0 port, touch screen LCD.
3.251,00HRK  3.251,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 911G-5HPnD Dual Chain 5GHz (RouterOS L3)
RouterBOARD 911G-5HPnD Dual Chain 5GHz (RouterOS L3)
274,00HRK  274,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
600MHz, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
303,00HRK  303,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)
5x 100Mbps ethernet portova, 802.11 a/n, dvije omni antene suprotnih polarizacija. Napajanje, kućište i POE uključeni.
447,00HRK  447,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)
400MHz CPU, 32MB RAM, 5x 10/100 Ethernet, POE Out na eth 2-5, integriran 802.11a/n dual radio, level 4 licenca.
498,00HRK  498,00HRK
Uštedi: 0% -
hAP ac lite
hAP ac lite
Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, POE-out on port 5, USB for 3G/4G support
253,00HRK  253,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD hEX (Level 4)
RouterBOARD hEX (Level 4)
5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
303,00HRK  303,00HRK
Uštedi: 0% -
Mikrotik mANT30 PA
Mikrotik mANT30 PA
30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
685,00HRK  685,00HRK
Uštedi: 0% -
MikroTik - RouterOS L6
MikroTik - RouterOS L6
neograničen broj PPPoE, PPTP, L2LTP i Hotspot korisnika, AP
901,00HRK  901,00HRK
Uštedi: 0% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting