Akcija


LHG XL 5 ac
LHG XL 5 ac
Dual chain Long Range 27dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna with AC support and Gigabit Ethernet
577,00HRK  579,00HRK
Uštedi: -0% -
Napajanje 24V 0.8A
Napajanje 24V 0.8A
37,00HRK  37,00HRK
Uštedi: 0% -
NetMetal5 2x2 MIMO (RB922UAGS-5HPacD-NM)
NetMetal5 2x2 MIMO (RB922UAGS-5HPacD-NM)
2x2 MIMO 5GHz 802.11 a/n/ac, 720MHz CPU, 128MB RAM, Gigabit LAN, miniPCIe slot, USB, metalno outdoor kućište
829,00HRK  832,00HRK
Uštedi: -0% -
Mikrotik mANT30 PA
Mikrotik mANT30 PA
30dBi, 5GHz, dual polarity, precision align mount
685,00HRK  687,00HRK
Uštedi: -0% -
MikroTik - RouterOS L5
MikroTik - RouterOS L5
500 PPPoE, neograničeno PPTP i L2LTP, 500 Hotspot korisnika, AP
325,00HRK  326,00HRK
Uštedi: -0% -
Napajanje 24V 2.5A (high power)
Napajanje 24V 2.5A (high power)
101,00HRK  102,00HRK
Uštedi: -1% -
MikroTik - RouterOS L6
MikroTik - RouterOS L6
neograničen broj PPPoE, PPTP, L2LTP i Hotspot korisnika, AP
901,00HRK  904,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD 2.4Ghz SXTG-2HnD (RouterOS L4)
2x 10dBi dual polarity, 802.11 b/g/n, 1x 10/100 Ethernet, RouterOS L4, POE, napajanje i kučište uključeno.
397,00HRK  398,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD hEX (Level 4)
RouterBOARD hEX (Level 4)
5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
303,00HRK  304,00HRK
Uštedi: -0% -
hAP ac lite
hAP ac lite
Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, POE-out on port 5, USB for 3G/4G support
253,00HRK  254,00HRK
Uštedi: -0% -
QRT 5 ac
QRT 5 ac
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain
1.074,00HRK  1.078,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
WiFi 2.4GHz, SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, POE Out, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, kućište i napajanje uključeno.
649,00HRK  651,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD 951G-2HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD 951G-2HnD (RouterOS L4)
600MHz CPU, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 1 Gbps , RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
404,00HRK  405,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
600MHz, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
303,00HRK  304,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD OmniTik UPA-5HnD (RouterOS L4)
400MHz CPU, 32MB RAM, 5x 10/100 Ethernet, POE Out na eth 2-5, integriran 802.11a/n dual radio, level 4 licenca.
498,00HRK  499,00HRK
Uštedi: -0% -
RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD OmniTik U-5HnD (RouterOS L4)
5x 100Mbps ethernet portova, 802.11 a/n, dvije omni antene suprotnih polarizacija. Napajanje, kućište i POE uključeni.
447,00HRK  449,00HRK
Uštedi: -0% -
Mikrotik mANTBox 921GS-5HPacD-15S
Mikrotik mANTBox 921GS-5HPacD-15S
5GHz 120 degree 15dBi dual polarization sector Integrated antenna with 720Mhz CPU, 128MB RAM, SFP, PSU and POE
781,00HRK  716,00HRK
Uštedi: 8% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
700,00HRK  702,00HRK
Uštedi: -0% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
1 x MiniPCI 3,3 V, PCI
64,00HRK  64,00HRK
Uštedi: 0% -
2m - LC-LC single-mod duplex patchcord
2m - LC-LC single-mod duplex patchcord
80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -
Antenski Kabel TYPE-240 / 1 m sa konektorima N Type M / N Type M
Antenski Kabel TYPE-240 / 1 m sa konektorima N Type M / N Type M
N Type male / N Type male
64,00HRK  25,00HRK
Uštedi: 61% -
Pigtail U.FL to SMA M (muški) 90 kutni
Pigtail U.FL to SMA M (muški) 90 kutni
do 6 GHz, 20 cm
55,00HRK  20,00HRK
Uštedi: 64% -
Pigtail U.FL to RPSMA F (ženski)
Pigtail U.FL to RPSMA F (ženski)
do 6 GHz, 15 cm
20,00HRK  10,00HRK
Uštedi: 50% -
Pigtail MMCX to N Type F (ženski)
Pigtail MMCX to N Type F (ženski)
34,00HRK  10,00HRK
Uštedi: 71% -
Point to Point 200Mbps 5GHz link - LNKSXTSQL5-1
Point to Point 200Mbps 5GHz link - LNKSXTSQL5-1
891,00HRK  700,00HRK
Uštedi: 21% -
LNB 2400
LNB 2400
2.4 GHz, 11 dBi, H,V-pol
280,00HRK  99,00HRK
Uštedi: 65% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting