Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)

Cijena: 8.788,00HRK (1.166,37 €)  8.085,00HRK (1.073,06 €)
Uštedi: 8% -

Cijena iznad 3.000HRK (398 €): 8.647,00HRK (1.147,65 €)
Cijena iznad 6.000HRK (796 €): 8.436,00HRK (1.119,65 €)
Cijena iznad 15.000HRK (1.991 €): potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK (6.636 €): potrebna prijava
  • Model: CCR1036-12G-4S-EM
  • Težina: 0.43kg
  • Proizvođač: MikroTik



 Neraspoloživo 

CCR1036-12G-4S ima 36 jezgreni mrežni procesor vrlo visokih performansi (8 milijuna paketa standard forwarding, 24 milijuna paketa fastpath forwarding, do 16Gbit/s ukupne propusnosti) te 16GB RAM-a.

Router dolazi u 1U rack mount formi, ima 12 1Gbit ethernet portova, 4 SFP porta, serijski i USB port, te LCD touch screen sa ekranom u boji. Također, dolazi sa dual redundantnim napajanjem koje omogućava veću pouzdanost u radu.

Router je namjenjen scenarijima koji zahtjevaju vrlo visoke performanse i uključuju velike količine prometa.
 

CPU: Tilera Tile-Gx36 (1.2GHz x 36cores)
Memorija: 16GB
   
Ethernet: 12 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet
SFP: Da, 4 porta
miniPCI Ne
Serijski potrovi: Jedan DB9 RS232C asinkroni serijski port
Biper: Da
Napajanje: 110-220V (dual PSU)
POE: 12 - 24V DC
Temp. monitor: Da
Voltage monitor: Da
Temp. range: Max ambient temperature 50oC @1.2Ghz;
70oC @1Ghz CPU core frequency
Kutija: 1U 19" rack
OS: RouterOS Level 6
Dokumentacija:   Brošura

 

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 19.03.2014.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

Konektor RJ45
Konektor RJ45
1,00HRK (0,13 €)
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
114,00HRK (15,13 €)
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
153,00HRK (20,31 €)  113,00HRK (15,00 €)
Uštedi: 26% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
570,00HRK (75,65 €)  525,00HRK (69,68 €)
Uštedi: 8% -
S-RJ01
S-RJ01
228,00HRK (30,26 €)  210,00HRK (27,87 €)
Uštedi: 8% -

Kupci koji su kupili ovaj proizvod isto su kupili...

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe. Fiksan tečaj konverzije: 1 EUR = 7.5345 HRK.
Copyright © 2022 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting