HikVision



HikVision DS-2CD6332FWD-I
7.650,00HRK



HikVision DS-2CD6332FWD-I

1/3'' CMOS 3MP, 1.99m lens, 1/25(1/30), 360 degree angle, mic + speaker, IR, 12V, POE, microSD
HikVision DS-2CD2012-I
5.967,00HRK



HikVision DS-2CD2012-I

1/3'' CMOS 3MP, 0.01LUX @ F1.2, 1/25(1/30), IR, 12V, POE, IP66
HikVision DS-2CD2232-I5
1.691,00HRK



HikVision DS-2CD2232-I5

lens 4mm, 1/3'' CMOS 1.3MP, 0.07Lux @ F1.2, 1/25(1/30), IR (do 50m), 12V, POE, IP66
HikVision DS-2CD2332-I 2.8mm lens
1.989,00HRK



HikVision DS-2CD2332-I 2.8mm lens

lens 2.8mm, 1/3'' CMOS 1.3MP, 0.07Lux @ F1.2, 1/25(1/30), IR (do 30m), 12V, POE, IP66
HikVision DS-2CD2332-I 4mm lens
1.989,00HRK



HikVision DS-2CD2332-I 4mm lens

4mm, 1/3'' CMOS 3MP, 0.07Lux @ F1.2, 1/25(1/30), IR (do 30m), 12V, POE, IP66
HikVision DS-2CD2632F-I
2.973,00HRK



HikVision DS-2CD2632F-I

1/3'' CMOS 3MP, 0.07Lux @ F1.2, 1/25(1/30), IR (30 m), 12V, POE, IP66, audio
HikVision DS-2CD2732F-I
2.973,00HRK



HikVision DS-2CD2732F-I

1/3'' CMOS 3MP, 0.07Lux @ F1.2, 1/25(1/30), IR, 12V, POE, IP66, WiFi, pan, tilt, rotate
HikVision DS-2CD4024F
2.874,00HRK



HikVision DS-2CD4024F

1/3'' CMOS 2MP, 0.02Lux (color), 0.05Lux(bw), 1/25(1/30), ICR, 12V, POE
HikVision DS-2CD6362F-IS
7.956,00HRK



HikVision DS-2CD6362F-IS

1/3'' CMOS 6MP, 360 degree cover, 0.07Lux, 1/25(1/30), 12V, POE
HikVision DS-2CD883F-E
3.083,00HRK



HikVision DS-2CD883F-E

1/3'' CMOS 5MP, 0.06Lux (0.08 bw), 1/25(1/30), 12V, POE, audio
HikVision DS-2DE5186-A
8.454,00HRK



HikVision DS-2DE5186-A

CMOS 1/2.8'', 2MP, 0.05Lux (0.08 bw), 1/25(1/30), 20x zoom, IR (100m) 12V, POE, audio i/o, tilt, rotate
HikVision DS-2DE7184-A
8.951,00HRK



HikVision DS-2DE7184-A

CMOS 1/2.8'' 2MP, 0.05Lux (0.08 bw), 1/25(1/30), 30x zoom, IR (100m) 12V, POE, audio i/o, tilt, rotate
HikVision DS-96128NI-E16
38.786,00HRK



HikVision DS-96128NI-E16

128 IP kanala, bandwidth 400Mbps, 1xVGA, 2xHDMI, 4x10/100/1000 Mbps, 16x SATA + 1x eSATA

Novi proizvodi u ponudi

Toshiba Server HDD 16TB, 3,5", 7200rpm, 512MB cache, SATA
Toshiba Server HDD 16TB, 3,5", 7200rpm, 512MB cache, SATA
3.200,00HRK  2.800,00HRK
Uštedi: 13% -
CCR2004-16G-2S+
CCR2004-16G-2S+
2.966,00HRK  2.729,00HRK
Uštedi: 8% -
KNOT
KNOT
730,00HRK  672,00HRK
Uštedi: 8% -
hAP ac³
hAP ac³
730,00HRK  672,00HRK
Uštedi: 8% -
Wireless Wire Cube
Wireless Wire Cube
1.552,00HRK  1.428,00HRK
Uštedi: 8% -
RouterBOARD wAP AC new version (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP AC new version (RouterOS L4)
566,00HRK  521,00HRK
Uštedi: 8% -
LHG XL 2
LHG XL 2
594,00HRK  546,00HRK
Uštedi: 8% -
CRS354-48P-4S+2Q+RM
CRS354-48P-4S+2Q+RM
10.751,00HRK  5.806,00HRK
Uštedi: 46% -

Mjesečne akcije za Svibanj

Mikrotik USB to microUSB cable adapter
Mikrotik USB to microUSB cable adapter
22,00HRK  7,00HRK
Uštedi: 68% -
USB to microUSB cable adapter
USB to microUSB cable adapter
22,00HRK  7,00HRK
Uštedi: 68% -
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
913,00HRK  840,00HRK
Uštedi: 8% -
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
4.517,00HRK  4.156,00HRK
Uštedi: 8% -
PowerBox
PowerBox
502,00HRK  462,00HRK
Uštedi: 8% -
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
7.711,00HRK  7.094,00HRK
Uštedi: 8% -
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
9.080,00HRK  8.354,00HRK
Uštedi: 8% -
LNB 2400
LNB 2400
280,00HRK  99,00HRK
Uštedi: 65% -
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
566,00HRK  521,00HRK
Uštedi: 8% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2022 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting