Novi proizvodi




Mikrotik RouterOS P-Unlimited Licenca

... detaljnije
Mikrotik RouterOS P-Unlimited Licenca
Model: RouterOS/P-Unlimited
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.005,00HRK

Uvijek besplatna isporuka

Težina: 0kg

Dodan: 11.02.2019

Mikrotik RouterOS P-10 Licenca

... detaljnije
Mikrotik RouterOS P-10 Licenca
Model: RouterOS/P10
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 402,00HRK

Uvijek besplatna isporuka

Težina: 0kg

Dodan: 11.02.2019

RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Dodaj:
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Model: RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.600,00HRK  1.408,00HRK
Uštedi: 12% -



Težina: 0kg

Dodan: 21.01.2019
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage, dual band 2.4GHz / 5GHz 4x4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac wireless ... detaljnije

RB4011iGS+RM

Dodaj:
RB4011iGS+RM
Model: RB4011iGS+RM
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 1.243,00HRK  1.094,00HRK
Uštedi: 12% -



Težina: 0kg

Dodan: 21.01.2019
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage and desktop case with rack ears

RouterBOARD RBM33G

Dodaj:
RouterBOARD RBM33G
Model: RBM33G
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 550,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 11.12.2018

PWR-LINE AP

Dodaj:
PWR-LINE AP
Model: PL7411-2nD
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 286,00HRK  252,00HRK
Uštedi: 12% -



Težina: 0kg

Dodan: 03.12.2018
802.11b/g/n WiFi AP with a single Ethernet port and capability to connect to other PWR-LINE devices through the electrical lines in your premises ... detaljnije

5m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
5m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-5m-SM-DUPLEX
Cijena: 39,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 29.11.2018



Dodaj:
Napajanje 24V 0.38A
Model: POW24V380mA
Cijena: 20,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 24.09.2018

LtAP mini

Dodaj:
LtAP mini
Model: RB912R-2nD-LTm
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 550,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 10.08.2018
Small weatherproof wireless access point with LTE antennas, two SIM slots, integrated GPS and miniPCI-e slot

mANT LTE 5o

Dodaj:
mANT LTE 5o
Model: MTAO-LTE-5D-SQ
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 152,00HRK  134,00HRK
Uštedi: 12% -



Težina: 0kg

Dodan: 07.08.2018
5dBi LTE antenna with 2 x SMA connectors


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting