S-55DLC80D

Cijena: 190,00HRK

Cijena iznad 3.000HRK: 190,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 190,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: S-55DLC80D
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

Industrial temperature grade (-40oC - +85oC) SFP 1.25G modul sa dual LC konektorom za linkove na veće udaljenosti (80km), Kompatibilan sa Mikrotik proizvodima sa SFP i SFP+ slotovima.

Product code S-55DLC80D
Connector Dual-LC
Data Rate 1.25G
Distance 80km
Format SFP
Mode SM
Operating Temperature -40 to +85C
Wavelength 1550nm
Dokumentacija Brošura


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 10.04.2019.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
1.301,00HRK  1.204,00HRK
Uštedi: 7% -
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
765,00HRK  708,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
7.098,00HRK  6.568,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
4.429,00HRK  4.098,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
2.542,00HRK  2.352,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
2.933,00HRK  2.714,00HRK
Uštedi: 7% -
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
1.003,00HRK  929,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.445,00HRK  1.338,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
2.933,00HRK  2.714,00HRK
Uštedi: 7% -
hAP ac
hAP ac
765,00HRK  708,00HRK
Uštedi: 7% -
QRT 5 ac
QRT 5 ac
1.267,00HRK  1.172,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
825,00HRK  763,00HRK
Uštedi: 8% -
CRS106-1C-5S
CRS106-1C-5S
349,00HRK  323,00HRK
Uštedi: 7% -
CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
1.182,00HRK  1.094,00HRK
Uštedi: 7% -
CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN
1.063,00HRK  984,00HRK
Uštedi: 7% -
CRS328-24P-4S+RM
CRS328-24P-4S+RM
2.372,00HRK  2.195,00HRK
Uštedi: 7% -
FiberBox
FiberBox
560,00HRK  480,00HRK
Uštedi: 14% -
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
1.522,00HRK  1.408,00HRK
Uštedi: 7% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting