Novi proizvodi u ponudi

wsAP ac lite
wsAP ac lite
298,00HRK  243,00HRK
Uštedi: 18% -
hAP ac2
hAP ac2
409,00HRK  333,00HRK
Uštedi: 19% -
CRS328-24P-4S+RM
CRS328-24P-4S+RM
2.373,00HRK  1.934,00HRK
Uštedi: 18% -
SXTsq 5 ac
SXTsq 5 ac
324,00HRK  264,00HRK
Uštedi: 19% -
Point to Point 200Mbps 5GHz link - LNKSXTSQL5-1
Point to Point 200Mbps 5GHz link - LNKSXTSQL5-1
891,00HRK  700,00HRK
Uštedi: 21% -
CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN
825,00HRK  673,00HRK
Uštedi: 18% -
cAP ac
cAP ac
409,00HRK  333,00HRK
Uštedi: 19% -

Mjesečne akcije za Svibanj

Unutarnje kućište za RB450/850Gx2
Unutarnje kućište za RB450/850Gx2
86,00HRK  70,00HRK
Uštedi: 19% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
137,00HRK  111,00HRK
Uštedi: 19% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
18.159,00HRK  14.796,00HRK
Uštedi: 19% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
128,00HRK  104,00HRK
Uštedi: 19% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
77,00HRK  63,00HRK
Uštedi: 18% -
LHG 5
LHG 5
375,00HRK  305,00HRK
Uštedi: 19% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
468,00HRK  382,00HRK
Uštedi: 18% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
137,00HRK  111,00HRK
Uštedi: 19% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting