Novi proizvodi u ponudi

LHG HP5
LHG HP5
509,00HRK  415,00HRK
Uštedi: 18% -
LHG XL HP5
LHG XL HP5
562,00HRK  458,00HRK
Uštedi: 19% -
CRS317-1G-16S+RM
CRS317-1G-16S+RM
2.562,00HRK  2.087,00HRK
Uštedi: 19% -
wAP LTE
wAP LTE
790,00HRK  644,00HRK
Uštedi: 18% -
CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
1.220,00HRK  994,00HRK
Uštedi: 19% -
hAP mini
hAP mini
133,00HRK  106,00HRK
Uštedi: 20% -
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
2.361,00HRK  1.924,00HRK
Uštedi: 19% -

Mjesečne akcije za Rujan

RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
1.097,00HRK  894,00HRK
Uštedi: 19% -
SXT LTE
SXT LTE
878,00HRK  715,00HRK
Uštedi: 19% -
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
106,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 19% -
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
202,00HRK  165,00HRK
Uštedi: 18% -
quickMOUNT pro LHG
quickMOUNT pro LHG
53,00HRK  43,00HRK
Uštedi: 19% -
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
97,00HRK  79,00HRK
Uštedi: 19% -
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.492,00HRK  1.216,00HRK
Uštedi: 18% -
RouterBOARD 604 daughterboard
RouterBOARD 604 daughterboard
220,00HRK  179,00HRK
Uštedi: 19% -
DynaDish 5
DynaDish 5
1.010,00HRK  823,00HRK
Uštedi: 19% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting