Novi proizvodi u ponudi

CRS354-48G-4S+2Q+RM
CRS354-48G-4S+2Q+RM
2.800,00HRK  2.725,00HRK
Uštedi: 3% -
Q+85MP01D
Q+85MP01D
320,00HRK  312,00HRK
Uštedi: 3% -
MQS
MQS
156,00HRK  152,00HRK
Uštedi: 3% -
GPeR IP67 case
GPeR IP67 case
63,00HRK  61,00HRK
Uštedi: 3% -
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPnD
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPnD
921,00HRK  896,00HRK
Uštedi: 3% -
quickMOUNT X
quickMOUNT X
24,00HRK  23,00HRK
Uštedi: 4% -
CRS326-24S+2Q+RM
CRS326-24S+2Q+RM
2.722,00HRK  2.649,00HRK
Uštedi: 3% -
Q+DA0001
Q+DA0001
170,00HRK

Mjesečne akcije za Siječanj

OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
601,00HRK  585,00HRK
Uštedi: 3% -
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
94,00HRK  92,00HRK
Uštedi: 2% -
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
125,00HRK  122,00HRK
Uštedi: 2% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
125,00HRK  122,00HRK
Uštedi: 2% -
mANT LTE 5o
mANT LTE 5o
125,00HRK  122,00HRK
Uštedi: 2% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
117,00HRK  114,00HRK
Uštedi: 3% -
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
MiniPCI Adapter RouterBOARD 11
64,00HRK  64,00HRK
Uštedi: 0% -
LHG 5
LHG 5
344,00HRK  334,00HRK
Uštedi: 3% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
429,00HRK  418,00HRK
Uštedi: 3% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting