Novi proizvodi u ponudi

wsAP ac lite
wsAP ac lite
293,00HRK  239,00HRK
Uštedi: 18% -
hAP ac2
hAP ac2
402,00HRK  328,00HRK
Uštedi: 18% -
CRS328-24P-4S+RM
CRS328-24P-4S+RM
2.336,00HRK  1.903,00HRK
Uštedi: 19% -
SXTsq 5 ac
SXTsq 5 ac
319,00HRK  260,00HRK
Uštedi: 18% -
Point to Point 200Mbps 5GHz link - LNKSXTSQL5-1
Point to Point 200Mbps 5GHz link - LNKSXTSQL5-1
891,00HRK  700,00HRK
Uštedi: 21% -
CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN
812,00HRK  662,00HRK
Uštedi: 18% -
cAP ac
cAP ac
402,00HRK  328,00HRK
Uštedi: 18% -
LHG 5 ac
LHG 5 ac
464,00HRK

Mjesečne akcije za Travanj

USB to microUSB cable adapter
USB to microUSB cable adapter
19,00HRK  7,00HRK
Uštedi: 63% -
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
837,00HRK  682,00HRK
Uštedi: 19% -
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12G (RouterOS L6)
3.775,00HRK  3.076,00HRK
Uštedi: 19% -
PowerBox
PowerBox
402,00HRK  328,00HRK
Uštedi: 18% -
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6)
6.404,00HRK  5.218,00HRK
Uštedi: 19% -
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM (RouterOS L6)
7.575,00HRK  6.173,00HRK
Uštedi: 19% -
LNB 2400
LNB 2400
280,00HRK  99,00HRK
Uštedi: 65% -
RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni
RouterBOARD GrooveA 52HPn + 6dB 2.4/5GHz Omni
461,00HRK  376,00HRK
Uštedi: 18% -
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT RouterOS L4)
570,00HRK  464,00HRK
Uštedi: 19% -
Proizvodi uskoro u prodaji
Uskoro u prodaji
Naziv proizvoda Očekivani datum
CRS328-24P-4S+RM 01.05.2018.
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting