Novi proizvodi u ponudi

LHG LTE kit
LHG LTE kit
868,00HRK  868,00HRK
Uštedi: 0% -
wAP 60Gx3 AP
wAP 60Gx3 AP
1.005,00HRK  1.005,00HRK
Uštedi: 0% -
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
1.295,00HRK  1.295,00HRK
Uštedi: 0% -
RB4011iGS+RM
RB4011iGS+RM
1.005,00HRK  1.005,00HRK
Uštedi: 0% -

Mjesečne akcije za Lipanj

OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
80,00HRK  80,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.229,00HRK  1.229,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 604 daughterboard
RouterBOARD 604 daughterboard
181,00HRK  181,00HRK
Uštedi: 0% -
DynaDish 5
DynaDish 5
832,00HRK  832,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 226-24G-2S+RM (RouterOS L5)
1.707,00HRK  1.707,00HRK
Uštedi: 0% -
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)
116,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 0% -
Mikrotik mANT 15s
Mikrotik mANT 15s
254,00HRK  254,00HRK
Uštedi: 0% -
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
601,00HRK  601,00HRK
Uštedi: 0% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting