Vaša košarica je prazna.

Novi proizvodi u ponudi

Wireless Wire Cube
Wireless Wire Cube
1.407,00HRK  1.238,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD wAP AC new version (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP AC new version (RouterOS L4)
527,00HRK  488,00HRK
Uštedi: 7% -
LHG XL 2
LHG XL 2
538,00HRK  474,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS354-48P-4S+2Q+RM
CRS354-48P-4S+2Q+RM
6.125,00HRK  4.950,00HRK
Uštedi: 19% -
LtAP LTE6 kit
LtAP LTE6 kit
1.151,00HRK  1.013,00HRK
Uštedi: 12% -
Chateau LTE12
Chateau LTE12
1.324,00HRK  1.166,00HRK
Uštedi: 12% -
LHG LTE6 kit
LHG LTE6 kit
1.118,00HRK  984,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS354-48G-4S+2Q+RM
CRS354-48G-4S+2Q+RM
2.971,00HRK  2.615,00HRK
Uštedi: 12% -

Mjesečne akcije za Travanj

Wireless Wire Dish
Wireless Wire Dish
2.119,00HRK  1.865,00HRK
Uštedi: 12% -
LtAP mini LTE kit
LtAP mini LTE kit
850,00HRK  787,00HRK
Uštedi: 7% -
PWR-LINE AP
PWR-LINE AP
265,00HRK  234,00HRK
Uštedi: 12% -
2m - LC-LC single-mod duplex patchcord
2m - LC-LC single-mod duplex patchcord
80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -
FiberBox
FiberBox
546,00HRK  445,00HRK
Uštedi: 18% -
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
100,00HRK  88,00HRK
Uštedi: 12% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
331,00HRK  292,00HRK
Uštedi: 12% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2021 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting