Akcija


CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
24x 1Gbps ethernet port, Dual boot Switch OS i RouterOS, 2x SFP+ ports, 600MHz CPU, 1U rackmount case
205.00€ (1,544.57 HRK)  179.00€ (1,348.68 HRK)
Uštedi: 13% -
Toshiba Server HDD 16TB, 3,5", 7200rpm, 512MB cache, SATA
Toshiba Server HDD 16TB, 3,5", 7200rpm, 512MB cache, SATA
420.00€ (3,164.49 HRK)  295.00€ (2,222.68 HRK)
Uštedi: 30% -
Napajanje 24V 0.8A
Napajanje 24V 0.8A
9.00€ (67.81 HRK)  6.00€ (45.21 HRK)
Uštedi: 33% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
87.00€ (655.50 HRK)  74.00€ (557.55 HRK)
Uštedi: 15% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
28.00€ (210.97 HRK)  19.00€ (143.16 HRK)
Uštedi: 32% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
77.00€ (580.16 HRK)  58.00€ (437.00 HRK)
Uštedi: 25% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
3,283.00€ (24,735.76 HRK)  2,764.00€ (20,825.36 HRK)
Uštedi: 16% -
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
9.00€ (67.81 HRK)  7.00€ (52.74 HRK)
Uštedi: 22% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
9.00€ (67.81 HRK)  6.00€ (45.21 HRK)
Uštedi: 33% -
2.4GHz 5dBi dipol antena
2.4GHz 5dBi dipol antena
8.00€ (60.28 HRK)  5.00€ (37.67 HRK)
Uštedi: 38% -
CRS354-48P-4S+2Q+RM
CRS354-48P-4S+2Q+RM
979.00€ (7,376.28 HRK)  822.00€ (6,193.36 HRK)
Uštedi: 16% -
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HnD 802.11a+n MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
38.00€ (286.31 HRK)  29.00€ (218.50 HRK)
Uštedi: 24% -
mAP Lite
mAP Lite
Tiny size 2.4GHz Dual Chain micro AP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xEthernet
29.00€ (218.50 HRK)  26.00€ (195.90 HRK)
Uštedi: 10% -
Wireless Wire Dish
Wireless Wire Dish
2 Gb/s aggregate link up to 1500m+ without cables!
292.00€ (2,200.07 HRK)  247.00€ (1,861.02 HRK)
Uštedi: 15% -
Mikrotik 48V 1.46A 70W power adapter
Mikrotik 48V 1.46A 70W power adapter
18.00€ (135.62 HRK)  14.00€ (105.48 HRK)
Uštedi: 22% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
58.00€ (437.00 HRK)  53.00€ (399.33 HRK)
Uštedi: 9% -
RB4011iGS+RM
RB4011iGS+RM
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage and desktop case with rack ears
215.00€ (1,619.92 HRK)  180.00€ (1,356.21 HRK)
Uštedi: 16% -
POE Passive
POE Passive
Passive POE Base Unit
5.00€ (37.67 HRK)  3.00€ (22.60 HRK)
Uštedi: 40% -
Gigabit POE Passive
Gigabit POE Passive
8.00€ (60.28 HRK)  5.00€ (37.67 HRK)
Uštedi: 38% -
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
Small weatherproof wireless access point for mountin on a ceiling, wall or pole
44.00€ (331.52 HRK)  36.00€ (271.24 HRK)
Uštedi: 18% -
QRT 5 ac
QRT 5 ac
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain
195.00€ (1,469.23 HRK)  163.00€ (1,228.12 HRK)
Uštedi: 16% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
150.00€ (1,130.18 HRK)  126.00€ (949.35 HRK)
Uštedi: 16% -
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
49.00€ (369.19 HRK)  41.00€ (308.91 HRK)
Uštedi: 16% -
Wireless Wire
Wireless Wire
1Gbps full duplex, 6GHz
223.00€ (1,680.19 HRK)  191.00€ (1,439.09 HRK)
Uštedi: 14% -
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
Univerzalno kućište za RB411 i RB711
3 x swivel, 3 x LAN
15.00€ (113.02 HRK)  12.00€ (90.41 HRK)
Uštedi: 20% -
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
Unutarnje kućište za RB433/AH/UAH
3 x N-Type, 3 x LAN
20.00€ (150.69 HRK)  19.00€ (143.16 HRK)
Uštedi: 5% -
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
Unutarnje kućište za RB493/RB493AH/RB493G
20.00€ (150.69 HRK)  19.00€ (143.16 HRK)
Uštedi: 5% -
LHG 5 ac
LHG 5 ac
Dual chain High Power 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna with AC support and Gigabit Ethernet
87.00€ (655.50 HRK)  73.00€ (550.02 HRK)
Uštedi: 16% -
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage, dual band 2.4GHz / 5GHz 4x4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac wireless...
270.00€ (2,034.32 HRK)  232.00€ (1,748.00 HRK)
Uštedi: 14% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
58.00€ (437.00 HRK)  47.00€ (354.12 HRK)
Uštedi: 19% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe. Fiksan tečaj konverzije: 1 EUR = 7.5345 HRK.
Copyright © 2023 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting