Akcija


hAP mini
hAP mini
650MHz CPU, 32MB RAM, 3x 10/100Mbps ethernet, 802.11 b/g/n dual channel WiFi
126,00HRK  111,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP (RouterOS L4)
Small weatherproof wireless access point for mountin on a ceiling, wall or pole
278,00HRK  244,00HRK
Uštedi: 12% -
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
R11e-5HacD 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain
5Ghz miniPCI-express, 802.11ac/a/n dual chain, 500mW, 2x MMCX
313,00HRK  276,00HRK
Uštedi: 12% -
S-RJ01
S-RJ01
RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
215,00HRK  189,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD Fiber to Copper
RouterBOARD Fiber to Copper
Fiber to Copper konverter, vanjsko vodootporno kućište, 12-57V PoE sa podrškom za 802.3af/at
242,00HRK  213,00HRK
Uštedi: 12% -
Radome za mANT30
Radome za mANT30
242,00HRK  213,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
RouterBOARD RBcAP2nD (RouterOS L4)
Ceiling AP, 802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 2.4Ghz, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4
313,00HRK  276,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
RouterBOARD 922UAGS-5HPacD (RouterOS L4)
720Mhz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit Ethernet, 1xSFP cage, 1xminiPCI-e, 1xSIM, onboard 1000mW 802.11ac Two Chain 5Ghz wireless, RouterOS L4
626,00HRK  551,00HRK
Uštedi: 12% -
Mikrotik mANT30
Mikrotik mANT30
30dBi, 5GHz, dual polarity
707,00HRK  622,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS106-1C-5S
CRS106-1C-5S
Smart Switch, 5x SFP slot, 1x combo port (SFP/1Gbps ethernet), 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
367,00HRK  323,00HRK
Uštedi: 12% -
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
Quad 1.4GHZ CPU (AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C), 1GB RAM, 13x 1Gbps ethernet port, RS232, HW AES encoder, 60GB M.2 SSD, 2x SATA3 ports, 2x M.2 ports
2.405,00HRK  2.116,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 12xSFP cage, 1xSFP+ cage, 16 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, RouterOS L6
4.657,00HRK  4.098,00HRK
Uštedi: 12% -
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
Dual 802.11 b/g/n, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4x 10/100 ethernet
143,00HRK  126,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD mAP (RouterOS L4)
RouterBOARD mAP (RouterOS L4)
802.11 b/g/n dual chain (MIMO), 650MHz CPU, 64MB RAM, 2x LAN 10/100, PoE-OUT, napajanje preko 802.3af, 802.3at, USB, power jack 10-57V, RouterOS L4
282,00HRK  248,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS326-24S+2Q+RM
CRS326-24S+2Q+RM
24x SFP+ ports, 2x QSFP+ port, 650MHz CPU, 64MB RAM, Level5, redundant power supply, rack mountable
3.120,00HRK  2.745,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC (RouterOS L6)
1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1xcombo SFP/Ethernet slot, 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop...
3.084,00HRK  2.714,00HRK
Uštedi: 12% -
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
Par SFP+ modula, S+23LC10D + S+32LC10D
par SFP+ (10Gbit) modula, 10km, za korištenje na jednoj optičkoj niti
2.002,00HRK  1.762,00HRK
Uštedi: 12% -
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
Swivel Antenna sa kabelom i MMCX konektorom
81,00HRK  71,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 1x Gigabit Ethernet, 8xSFP+ cages, LCD 72 cores x 1GHz CPU, 16GB RAM, up to 100 million packets per second, 80Gbps throughput, RouterOS...
19.082,00HRK  16.792,00HRK
Uštedi: 12% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
par SFP transcievera, 1.25G Single Mode, LC konektor, 1319nm/1550nm, 20km, DDM.
537,00HRK  472,00HRK
Uštedi: 12% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
143,00HRK  113,00HRK
Uštedi: 21% -
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
RouterBOARD hEX PoE (RB960PGS)
800 MHz CPU, 128MB RAM, 5x 1Gbps ethernet, 1x USB 2.0, PoE-Out na eth2-5
492,00HRK  433,00HRK
Uštedi: 12% -
LHG 5
LHG 5
Dual chain 24.5dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna, 600Mhz CPU, 64MB RAM
403,00HRK  354,00HRK
Uštedi: 12% -
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
OEM SFP module 1G SM 1310nm 20km (S-31DLC20D-OEM)
135,00HRK  118,00HRK
Uštedi: 13% -
mANT LTE 5o
mANT LTE 5o
5dBi LTE antenna with 2 x SMA connectors
152,00HRK  134,00HRK
Uštedi: 12% -
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
63,00HRK  48,00HRK
Uštedi: 24% -
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
MMCX-RPSMA pigtail F (ženski)
36,00HRK  32,00HRK
Uštedi: 11% -
wAP 60Gx3 AP
wAP 60Gx3 AP
60 GHz Base Station with Phase array 180° beamforming Integrated antenna, specially designed for Multipoint connections
1.243,00HRK  1.094,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
720MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 2xSFP cage, built-in 5GHz 3x3 MIMO wirelss, 2x miniPCI-e, 2x SIM, USB, 3xSMA connectors, RouterOS L5
1.055,00HRK  929,00HRK
Uštedi: 12% -
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
Pigtail U.FL to N type F (ženski) 25 cm
27,00HRK  24,00HRK
Uštedi: 11% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting