Novi proizvodi u ponudi

CRS354-48P-4S+2Q+RM
CRS354-48P-4S+2Q+RM
6.125,00HRK  5.506,00HRK
Uštedi: 10% -
LtAP LTE6 kit
LtAP LTE6 kit
1.505,00HRK  1.353,00HRK
Uštedi: 10% -
Chateau LTE12
Chateau LTE12
1.400,00HRK  1.259,00HRK
Uštedi: 10% -
LHG LTE6 kit
LHG LTE6 kit
1.287,00HRK  1.157,00HRK
Uštedi: 10% -
CRS354-48G-4S+2Q+RM
CRS354-48G-4S+2Q+RM
3.142,00HRK  2.824,00HRK
Uštedi: 10% -
Q+85MP01D
Q+85MP01D
359,00HRK  323,00HRK
Uštedi: 10% -
MQS
MQS
175,00HRK  158,00HRK
Uštedi: 10% -
GPeR IP67 case
GPeR IP67 case
70,00HRK  63,00HRK
Uštedi: 10% -
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPnD
Mikrotik Audience RBD25G-5HPacQD2HPnD
1.033,00HRK  929,00HRK
Uštedi: 10% -

Mjesečne akcije za Srpanj

OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
OEM SFP+ module 10G SM 1310nm 10km (S+31DLC10D-OEM)
674,00HRK  606,00HRK
Uštedi: 10% -
LHG LTE kit
LHG LTE kit
1.050,00HRK  944,00HRK
Uštedi: 10% -
SMA-SMA Kabel
SMA-SMA Kabel
70,00HRK  63,00HRK
Uštedi: 10% -
CRS312-4C+8XG-RM
CRS312-4C+8XG-RM
3.667,00HRK  3.296,00HRK
Uštedi: 10% -
GPeR
GPeR
175,00HRK  158,00HRK
Uštedi: 10% -
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
219,00HRK  197,00HRK
Uštedi: 10% -
R52HnD
R52HnD
263,00HRK  236,00HRK
Uštedi: 10% -
GPeR IP67 case
GPeR IP67 case
70,00HRK  63,00HRK
Uštedi: 10% -
MQS
MQS
175,00HRK  158,00HRK
Uštedi: 10% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting