Novi proizvodi u ponudi

Setup P2P linka
250,00HRK (33,18 €)
Napajanje 48V - 0.95A - 46W
Napajanje 48V - 0.95A - 46W
50,00HRK (6,64 €)
CCR2004-16G-2S+PC
CCR2004-16G-2S+PC
3.085,00HRK (409,45 €)
mANTBox 52 15a
mANTBox 52 15a
1.168,00HRK (155,02 €)
Toshiba Server HDD 16TB, 3,5", 7200rpm, 512MB cache, SATA
Toshiba Server HDD 16TB, 3,5", 7200rpm, 512MB cache, SATA
3.200,00HRK (424,71 €)  2.300,00HRK (305,26 €)
Uštedi: 28% -
CCR2004-16G-2S+
CCR2004-16G-2S+
3.088,00HRK (409,85 €)  2.841,00HRK (377,07 €)
Uštedi: 8% -
KNOT
KNOT
760,00HRK (100,87 €)  700,00HRK (92,91 €)
Uštedi: 8% -
hAP ac³
hAP ac³
760,00HRK (100,87 €)  700,00HRK (92,91 €)
Uštedi: 8% -
wAP ac LTE6 kit
wAP ac LTE6 kit
973,00HRK (129,14 €)

Mjesečne akcije za Listopad

quickMOUNT pro LHG
quickMOUNT pro LHG
57,00HRK (7,57 €)  53,00HRK (7,03 €)
Uštedi: 7% -
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
105,00HRK (13,94 €)  97,00HRK (12,87 €)
Uštedi: 8% -
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.615,00HRK (214,35 €)  1.486,00HRK (197,23 €)
Uštedi: 8% -
RouterBOARD 604 daughterboard
RouterBOARD 604 daughterboard
238,00HRK (31,59 €)  219,00HRK (29,07 €)
Uštedi: 8% -
RouterBOARD 260GS
RouterBOARD 260GS
285,00HRK (37,83 €)  262,00HRK (34,77 €)
Uštedi: 8% -
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
7.268,00HRK (964,63 €)  6.687,00HRK (887,52 €)
Uštedi: 8% -
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
8.788,00HRK (1.166,37 €)  8.085,00HRK (1.073,06 €)
Uštedi: 8% -
Wireless Wire Cube
Wireless Wire Cube
1.615,00HRK (214,35 €)  1.486,00HRK (197,23 €)
Uštedi: 8% -
RouterBOARD 260GSP
RouterBOARD 260GSP
466,00HRK (61,85 €)  429,00HRK (56,94 €)
Uštedi: 8% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2022 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting