Novi proizvodi u ponudi

RouterBOARD wAP AC new version (RouterOS L4)
RouterBOARD wAP AC new version (RouterOS L4)
527,00HRK  488,00HRK
Uštedi: 7% -
LHG XL 2
LHG XL 2
553,00HRK  509,00HRK
Uštedi: 8% -
CRS354-48P-4S+2Q+RM
CRS354-48P-4S+2Q+RM
6.125,00HRK  4.950,00HRK
Uštedi: 19% -
LtAP LTE6 kit
LtAP LTE6 kit
1.182,00HRK  1.087,00HRK
Uštedi: 8% -
Chateau LTE12
Chateau LTE12
1.360,00HRK  1.252,00HRK
Uštedi: 8% -
LHG LTE6 kit
LHG LTE6 kit
1.148,00HRK  1.056,00HRK
Uštedi: 8% -
CRS354-48G-4S+2Q+RM
CRS354-48G-4S+2Q+RM
3.052,00HRK  2.808,00HRK
Uštedi: 8% -
Q+85MP01D
Q+85MP01D
349,00HRK  321,00HRK
Uštedi: 8% -
MQS
MQS
170,00HRK  157,00HRK
Uštedi: 8% -

Mjesečne akcije za Ožujak

quickMOUNT X
quickMOUNT X
26,00HRK  24,00HRK
Uštedi: 8% -
quickMOUNT pro LHG
quickMOUNT pro LHG
51,00HRK  47,00HRK
Uštedi: 8% -
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
94,00HRK  87,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
1.445,00HRK  1.330,00HRK
Uštedi: 8% -
RouterBOARD 604 daughterboard
RouterBOARD 604 daughterboard
213,00HRK  196,00HRK
Uštedi: 8% -
DynaDish 5
DynaDish 5
978,00HRK  900,00HRK
Uštedi: 8% -
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
1m - LC-LC single-mod duplex patchcord
80,00HRK  30,00HRK
Uštedi: 63% -
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 2011UiAS-RM (RouterOS L5)
648,00HRK  619,00HRK
Uštedi: 4% -
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S (RouterOS L6)
5.908,00HRK  5.435,00HRK
Uštedi: 8% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2021 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting