OEM SFP+ module 10G MM 850nm 300m (S+85DLC03D-OEM)

Cijena: 387,00HRK

Cijena iznad 3.000HRK: 358,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 344,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: S+85DLC03D-OEM



Količina:

SFP-MM-10G je 10G SFP+ transciever sa 850nm LC konektorom, predviđen za Multi Mode optičke konekcije do 300m udaljenosti.

Uređaj je testiran i kompatibilan sa CCR SFP+ kompatibilnim uređajima. Uređaj je također kompatibilan i sa ne-Mikrotik SFP uređajima.

Garancija na ovaj uređaj je 2 godine.
 



Specifikacija:

Data rate 10G
Valna duljina: 850nm
Udaljenost: 300m
Mode: MM
Konektor: LC
Format: SFP+

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 29.01.2016.

Kupci koji su kupili ovaj proizvod isto su kupili...

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2018 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting