Akcija


S+RJ10
S+RJ10
361,00HRK  361,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD SXTsq 5HPnD
RouterBOARD SXTsq 5HPnD
16dBi dual chain, 802.11a/n, 10/100Mbps, RouterOS L4
274,00HRK  274,00HRK
Uštedi: 0% -
hAP mini
hAP mini
650MHz CPU, 32MB RAM, 3x 10/100Mbps ethernet, 802.11 b/g/n dual channel WiFi
101,00HRK  101,00HRK
Uštedi: 0% -
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
Quad 1.4GHZ CPU (AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C), 1GB RAM, 13x 1Gbps ethernet port, RS232, HW AES encoder, 60GB M.2 SSD, 2x SATA3 ports, 2x M.2 ports
1.939,00HRK  1.939,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 12xSFP cage, 1xSFP+ cage, 16 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, RouterOS L6
3.756,00HRK  3.756,00HRK
Uštedi: 0% -
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD)
Dual 802.11 b/g/n, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4x 10/100 ethernet
116,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 0% -
SXT 5 ac (RouterOS L4)
SXT 5 ac (RouterOS L4)
720MHz CPU, 128MB RAM, 802.11 ac/a/n, 12dBi dual antena, USB 2.0, 10/100/1000 LAN, RouterOS L4
570,00HRK  570,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA
RouterBOARD RBSXTG-5HPacD-SA
802.11ac do 540Mbit, velika izlazna snaga, sektor antena sa širokim kutem pokrivanja
599,00HRK  599,00HRK
Uštedi: 0% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D OEM
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D OEM
325,00HRK  325,00HRK
Uštedi: 0% -
wAP LTE
wAP LTE
650MHz CPU, 64MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 b/g/n dual chain, 2G/3G/LTE modem, outdoor
671,00HRK  671,00HRK
Uštedi: 0% -
LHG XL HP5
LHG XL HP5
Dual chain high power 27dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
476,00HRK  476,00HRK
Uštedi: 0% -
LHG HP5
LHG HP5
Dual chain high power 24.5dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
419,00HRK  419,00HRK
Uštedi: 0% -
SXTsq Lite5
SXTsq Lite5
Dual chain 5GHz 802.11a/n, 16dBi antena, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licenca, 10/100 Ethernet, weatherproof, slim
238,00HRK  238,00HRK
Uštedi: 0% -
CRS317-1G-16S+RM
CRS317-1G-16S+RM
Smart Switch, 1 x Gigabit LAN, 16 x SFP+ cages, Dual Core 800MHz CPU, 1GB RAM, 1U rackmount passive cooling case, Dual Power Supplies
2.012,00HRK  2.012,00HRK
Uštedi: 0% -
CSS326-24G-2S+RM
CSS326-24G-2S+RM
24x 1Gbps ethernet port, Switch OS, 2x SFP+ ports, 1U rackmount case
714,00HRK  714,00HRK
Uštedi: 0% -
cAP Lite
cAP Lite
802.11 b/g/n dual chain, 650MHz, 64MB RAM, 802.3af/at, dva kućišta
159,00HRK  159,00HRK
Uštedi: 0% -
hAP ac lite tower
hAP ac lite tower
Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11ac, Five Ethernet ports, PoE-out on port 5, USB for 3G/4G support, universal tower case
253,00HRK  253,00HRK
Uštedi: 0% -
OmniTIK 5 ac
OmniTIK 5 ac
7.5dBi Integrated AP, 5Ghz Dual chain with 802.11ac support, 5x Gigabit Ethernet ports
649,00HRK  649,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router, 802.11 b/g/n
1.103,00HRK  1.103,00HRK
Uštedi: 0% -
DynaDish 5
DynaDish 5
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9892, 128MB RAM, 720 MHz CPU, 25dBi antenna gain
829,00HRK  829,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 604 daughterboard
RouterBOARD 604 daughterboard
4 x MiniPCI, za RB600/RB532
181,00HRK  181,00HRK
Uštedi: 0% -
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN (RouterOS L5)
Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5
1.226,00HRK  1.226,00HRK
Uštedi: 0% -
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
80,00HRK  80,00HRK
Uštedi: 0% -
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
R52nM - 802.11a+b+g+n MiniPCI Card (MMCX connector)
802.11 a/b/g/n 2.4GHz, 5GHz, Nstreme, MIMO, MMCX
181,00HRK  181,00HRK
Uštedi: 0% -
CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
24x 1Gbps ethernet port, Dual boot Switch OS i RouterOS, 2x SFP+ ports, 600MHz CPU, 1U rackmount case
1.002,00HRK  1.002,00HRK
Uštedi: 0% -
SXT LTE
SXT LTE
SXT CPE with 3 (1800MHz) and 7 (2600MHz) LTE FDD band support, 9dBi 60 degree antenna, 400Mhz CPU, 64MB RAM, enclosure, PoE and PSU (RouterOS L3)
721,00HRK  721,00HRK
Uštedi: 0% -
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)
Komplet RouterBOARD hAP lite (RB941-2nD-TC)
Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure.
116,00HRK  116,00HRK
Uštedi: 0% -
Mikrotik mANT 15s
Mikrotik mANT 15s
253,00HRK  253,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 260GSP
RouterBOARD 260GSP
5x Gigabit POE-OUT Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS
282,00HRK  282,00HRK
Uštedi: 0% -
RouterBOARD 260GS
RouterBOARD 260GS
Managed switch, SwOS, 5x 10/100/1000Mbps, 1x SFP slot
216,00HRK  216,00HRK
Uštedi: 0% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2019 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting