Akcija


CRS317-1G-16S+RM
CRS317-1G-16S+RM
Smart Switch, 1 x Gigabit LAN, 16 x SFP+ cages, Dual Core 800MHz CPU, 1GB RAM, 1U rackmount passive cooling case, Dual Power Supplies
2.176,00HRK  2.118,00HRK
Uštedi: 3% -
CSS326-24G-2S+RM
CSS326-24G-2S+RM
24x 1Gbps ethernet port, Switch OS, 2x SFP+ ports, 1U rackmount case
772,00HRK  752,00HRK
Uštedi: 3% -
cAP Lite
cAP Lite
802.11 b/g/n dual chain, 650MHz, 64MB RAM, 802.3af/at, dva kućišta
172,00HRK  167,00HRK
Uštedi: 3% -
OmniTIK 5 ac
OmniTIK 5 ac
7.5dBi Integrated AP, 5Ghz Dual chain with 802.11ac support, 5x Gigabit Ethernet ports
702,00HRK  684,00HRK
Uštedi: 3% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D OEM
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D OEM
351,00HRK  342,00HRK
Uštedi: 3% -
hAP mini
hAP mini
650MHz CPU, 32MB RAM, 3x 10/100Mbps ethernet, 802.11 b/g/n dual channel WiFi
110,00HRK  107,00HRK
Uštedi: 3% -
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
RB1100AHx4 Dude Edition (RouterOS L6)
Quad 1.4GHZ CPU (AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C), 1GB RAM, 13x 1Gbps ethernet port, RS232, HW AES encoder, 60GB M.2 SSD, 2x SATA3 ports, 2x M.2 ports
2.098,00HRK  2.042,00HRK
Uštedi: 3% -
LHG HP5
LHG HP5
Dual chain high power 24.5dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
453,00HRK  441,00HRK
Uštedi: 3% -
wsAP ac lite
wsAP ac lite
In-wall Dual Concurrent 2.4GHz / 5GHz wireless access point with three Ethernet ports and telephone jack pass through for hospitality networks
273,00HRK  266,00HRK
Uštedi: 3% -
RB4011iGS+RM
RB4011iGS+RM
Powerful 10xGigabit port router with a Quad-core 1.4Ghz CPU, 1GB RAM, SFP+ 10Gbps cage and desktop case with rack ears
1.084,00HRK  1.056,00HRK
Uštedi: 3% -
CRS328-24P-4S+RM
CRS328-24P-4S+RM
24 port Gigabit Ethernet router/switch with four 10Gbps SFP+ ports in 1U rackmount case, Dual Boot and PoE output, 500W
2.176,00HRK  2.118,00HRK
Uštedi: 3% -
CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN
8x Gigabit Ethernet Smart Switch with PoE-out 802.3af/at + Passive PoE, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
975,00HRK  949,00HRK
Uštedi: 3% -
cAP ac
cAP ac
Dual-band 2.4/5GHz wireless AP, montaža na plafon/zid, 2x 1Gbps ethernet (drugi ima PoE out), 802.11 a/b/g/n/ac
375,00HRK  365,00HRK
Uštedi: 3% -
Mikrotik R11e-LTE
Mikrotik R11e-LTE
LTE miniPCI-e card for International bands
507,00HRK  494,00HRK
Uštedi: 3% -
S+RJ10
S+RJ10
390,00HRK  380,00HRK
Uštedi: 3% -
RouterBOARD SXTsq 5HPnD
RouterBOARD SXTsq 5HPnD
16dBi dual chain, 802.11a/n, 10/100Mbps, RouterOS L4
297,00HRK  289,00HRK
Uštedi: 3% -
wAP LTE
wAP LTE
650MHz CPU, 64MB RAM, 10/100 Ethernet, 802.11 b/g/n dual chain, 2G/3G/LTE modem, outdoor
726,00HRK  706,00HRK
Uštedi: 3% -
LHG XL HP5
LHG XL HP5
Dual chain high power 27dBi antena, 5GHz a/n, 600MHz CPU, 64MB RAM, Level 3 licence, 10/100 ethernet, outdoor
515,00HRK  501,00HRK
Uštedi: 3% -
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
1U rackmount, 12xSFP cage, 1xSFP+ cage, 16 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, RouterOS L6
4.063,00HRK  3.955,00HRK
Uštedi: 3% -
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN (RouterOS L5)
WiFi 2.4GHz, SFP slot, 5x 1Gbit ethernet, 5x 10/100Mbps ethernet, POE Out, 600MHz Atheros CPU, 128MB RAM, L5, kućište i napajanje uključeno.
702,00HRK  684,00HRK
Uštedi: 3% -
DynaDish 5
DynaDish 5
Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9892, 128MB RAM, 720 MHz CPU, 25dBi antenna gain
897,00HRK  873,00HRK
Uštedi: 3% -
RouterBOARD 604 daughterboard
RouterBOARD 604 daughterboard
4 x MiniPCI, za RB600/RB532
195,00HRK  190,00HRK
Uštedi: 3% -
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
OEM SFP module 1G MM 850nm 550m (S-85DLC05D-OEM)
86,00HRK  84,00HRK
Uštedi: 2% -
quickMOUNT pro LHG
quickMOUNT pro LHG
47,00HRK  46,00HRK
Uštedi: 2% -
quickMOUNT X
quickMOUNT X
24,00HRK  23,00HRK
Uštedi: 4% -
CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
24x 1Gbps ethernet port, Dual boot Switch OS i RouterOS, 2x SFP+ ports, 600MHz CPU, 1U rackmount case
1.084,00HRK  1.056,00HRK
Uštedi: 3% -
SXT LTE
SXT LTE
SXT CPE with 3 (1800MHz) and 7 (2600MHz) LTE FDD band support, 9dBi 60 degree antenna, 400Mhz CPU, 64MB RAM, enclosure, PoE and PSU (RouterOS L3)
780,00HRK  759,00HRK
Uštedi: 3% -
Mikrotik mANT 15s
Mikrotik mANT 15s
273,00HRK  266,00HRK
Uštedi: 3% -
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
RouterBOARD 951Ui-2HnD (RouterOS L4)
600MHz, 128MB RAM, WLAN MIMO 2x2 802.11b/g/n, 5x Ethernet 100 Mbps, RouterOS L4, POE, USB, Napajenje/kućište uključeno
328,00HRK  319,00HRK
Uštedi: 3% -
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
600MHz, 128MB RAM, microUSB, L3 switch, router, 802.11 b/g/n
1.193,00HRK  1.162,00HRK
Uštedi: 3% -

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2020 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting