Novi proizvodi




20m - LC-LC multi-mod duplex patchcord OM3

Dodaj:
20m - LC-LC multi-mod duplex patchcord OM3
Model: LCLC-20m-MM-DUPLEX
Cijena: 200,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 30.07.2018

LtAP mini LTE kit

... detaljnije
 Neraspoloživo 
LtAP mini LTE kit
Model: RB912R-2nD-LTm-LTE
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 850,00HRK  787,00HRK
Uštedi: 7% -



Težina: 0kg

Dodan: 28.06.2018
Mali outdoor wireless access point sa ugrađenim LTE modemom, dva SIM slota i GPS-om

LCLC-1m-MM-Duplex

Dodaj:
LCLC-1m-MM-Duplex
Model: LCLC-1m-MM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 14.06.2018

Omni antena 2.4GHz (6dBi) + 5GHz (8dBi) sa Nf konektorom

Dodaj:
Omni antena 2.4GHz (6dBi) + 5GHz (8dBi) sa Nf konektorom
Model: ANT/OMNI-24-5
Cijena: 90,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 14.06.2018

Wireless Wire Dish

Dodaj:
Wireless Wire Dish
Model: RBLHGG-60adkit
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 2.336,00HRK  2.150,00HRK
Uštedi: 8% -



Težina: 0kg

Dodan: 11.06.2018
2 Gb/s aggregate link up to 1500m+ without cables!

FiberBox

... detaljnije
 Neraspoloživo 
FiberBox
Model: CRS105-5S-FB
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 602,00HRK  513,00HRK
Uštedi: 15% -



Težina: 0kg

Dodan: 21.05.2018
Outdoor router sa 5x SFP portova. S-RJ01 uključen u komplet.

2m - LC-LC single-mod duplex patchcord

Dodaj:
2m - LC-LC single-mod duplex patchcord
Model: LCLC-2m-SM-DUPLEX
Cijena: 80,00HRK


Težina: 0kg

Dodan: 18.05.2018

Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D OEM

Dodaj:
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D OEM
Model: S-3553LC20D-OEM
Cijena: 411,00HRK  378,00HRK
Uštedi: 8% -



Težina: 0kg

Dodan: 08.05.2018

LHG XL 5 ac

... detaljnije
 Neraspoloživo 
LHG XL 5 ac
Model: RBLHGG-5acD-XL
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 776,00HRK  714,00HRK
Uštedi: 8% -



Težina: 0kg

Dodan: 08.05.2018
Dual chain Long Range 27dBi 5GHz CPE/Point-to-Point Integrated Antenna with AC support and Gigabit Ethernet

Mikrotik 48V 1.46A 70W power adapter

Dodaj:
Mikrotik 48V 1.46A 70W power adapter
Model: 48POW
Proizvođač: MikroTik

Cijena: 156,00HRK  143,00HRK
Uštedi: 8% -



Težina: 5kg

Dodan: 27.04.2018


Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2022 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting