SFP module 1.25G MM 550m 850nm

Cijena: 100,00HRK  88,00HRK
Uštedi: 12% -

Cijena iznad 3.000HRK: 98,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 96,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: S-85DLC05D
  • Težina: 0.015kg
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

S-85DLC05D je 1.25G SFP transciever sa 850nm dual LC konektorom, predviđen za Multi Mode optičke konekcije do 550m udaljenosti sa DDM.

Uređaj je testiran i kompatibilan sa RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Uređaj je također kompatibilan i sa ne-Mikrotik SFP uređajima.



Specifikacija:

Valna duljina: 850nm
Udaljenost: 550m
Mode: MM
Data rate: 1.25G
Konektor: Dual LC
Format: SFP
Dokumentacija:   Brošura

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 17.04.2013.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN (RouterOS L5)
1.301,00HRK  1.204,00HRK
Uštedi: 7% -
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM (RouterOS L6)
6.910,00HRK  6.081,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1016-12S-1S+ (RouterOS L6)
4.312,00HRK  3.794,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC (RouterOS L6)
2.475,00HRK  2.178,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ (RouterOS L6)
2.855,00HRK  2.513,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (RouterOS L5)
977,00HRK  860,00HRK
Uštedi: 12% -
NetMetal5 2x2 MIMO (RB922UAGS-5HPacD-NM)
NetMetal5 2x2 MIMO (RB922UAGS-5HPacD-NM)
952,00HRK  838,00HRK
Uštedi: 12% -
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
RouterBOARD 3011UiAS-RM (RouterOS L5)
1.035,00HRK  911,00HRK
Uštedi: 12% -
Mikrotik mANTBox 921GS-5HPacD-15S
Mikrotik mANTBox 921GS-5HPacD-15S
885,00HRK  721,00HRK
Uštedi: 19% -
hAP ac
hAP ac
745,00HRK  656,00HRK
Uštedi: 12% -
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
803,00HRK  707,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS106-1C-5S
CRS106-1C-5S
340,00HRK  299,00HRK
Uštedi: 12% -
CSS326-24G-2S+RM
CSS326-24G-2S+RM
820,00HRK  721,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS112-8P-4S-IN
CRS112-8P-4S-IN
1.035,00HRK  911,00HRK
Uštedi: 12% -
FiberBox
FiberBox
546,00HRK  445,00HRK
Uštedi: 18% -
CRS328-4C-20S-4S+RM
CRS328-4C-20S-4S+RM
2.135,00HRK  1.879,00HRK
Uštedi: 12% -
CRS326-24S+2Q+RM
CRS326-24S+2Q+RM
2.888,00HRK  2.542,00HRK
Uštedi: 12% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2021 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting