SFP module 1.25G SM 20km 1310nm

Cijena: 152,00HRK (20,17 €)  113,00HRK (15,00 €)
Uštedi: 26% -

Cijena iznad 3.000HRK (398 €): 150,00HRK (19,91 €)
Cijena iznad 6.000HRK (796 €): 146,00HRK (19,38 €)
Cijena iznad 15.000HRK (1.991 €): potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK (6.636 €): potrebna prijava
  • Model: S-31DLC20D
  • Težina: 0.015kg
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

S-31DLC20D je 1.25G SFP transciever sa 1310nm dual LC konektorom, predviđen za Single Mode optičke konekcije do 20km udaljenosti sa DDM.

Uređaj je testiran i kompatibilan sa RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Uređaj je također kompatibilan i sa ne-Mikrotik SFP uređajima.



Specifikacija:

Valna duljina: 1310nm
Udaljenost: 20km
Mode: SM
Data rate: 1.25G
Konektor: Dual LC
Format: SFP
Dokumentacija:   Brošura

 


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 17.04.2013.

Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2022 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting