RouterBOARD Fiber to Copper

Cijena: 241,00HRK  193,00HRK
Uštedi: 20% -

Cijena iznad 3.000HRK: 223,00HRK
Cijena iznad 6.000HRK: 214,00HRK
Cijena iznad 15.000HRK: potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK: potrebna prijava
  • Model: RBFTC11
  • Težina: 0.015kg
  • Proizvođač: MikroTik



Količina:

RBFTC11 je fiber to copper konverter. Za razliku od mnogih drugih media konvertera na tržištu, RBFTC11 ima vanjsko vodootporno kućište. Moguće ga je napajati preko PoE-a (12-57V), te podržava 802.3af/at. U kompletu su priloženi i PoE injektor i napajanje.

Product code RBFTC11
Input Voltage 12-57V
Operating Temperature -40C... +70C

Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 19.09.2014.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
107,00HRK  86,00HRK
Uštedi: 20% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
143,00HRK  115,00HRK
Uštedi: 20% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
535,00HRK  429,00HRK
Uštedi: 20% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2017 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting