1m - LC-SC single-mod duplex patchcord

Cijena: 80,00HRK (10,62 €)

Cijena iznad 3.000HRK (398 €): 70,00HRK (9,29 €)
Cijena iznad 6.000HRK (796 €): 60,00HRK (7,96 €)
Cijena iznad 15.000HRK (1.991 €): potrebna prijava
Cijena iznad 50.000HRK (6.636 €): potrebna prijava
  • Model: LCSC-1m-SM-DUPLEX



Količina:

LC to SC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cable

duljina 1m, Insertion Loss ≤ 0.2 dB (UPC), Return Loss ≥ 50dB

minimalan broj ukapčanja: 1000 puta

maksimalna vlačna sila: 10 Kg,

radna temperatura: -40℃ ~ +85℃


Ovaj proizvod je dodan u katalog dana 30.06.2014.

Kompatibilan s slijedećim proizvodima:

SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SFP module 1.25G MM 550m 850nm
114,00HRK (15,13 €)  105,00HRK (13,94 €)
Uštedi: 8% -
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
152,00HRK (20,17 €)  113,00HRK (15,00 €)
Uštedi: 26% -
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
Par SFP modula, S-35LC20D + S-53LC20D
570,00HRK (75,65 €)  525,00HRK (69,68 €)
Uštedi: 8% -
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
380,00HRK (50,43 €)  350,00HRK (46,45 €)
Uštedi: 8% -
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
SFP+ module 10G Single Mode 10km 1310nm
950,00HRK (126,09 €)  874,00HRK (116,00 €)
Uštedi: 8% -
Sve cijene su veleprodajne bez iskazanog PDV-a. PDV se obračunava u zadnjem koraku narudžbe.
Copyright © 2022 Mikrotik Hrvatska - Web Hosting